Forumowy meeting 2015

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

czerwiec ?
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Tecza »

sierpien /wrzesien
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

ja wole bliższe terminy niż sierpień . No ale dawać ludzie ... nik nic nie ma do napisania/ powiedzenia?
nie ma się co czaić tylko pisać.
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

No to na początku czerwca jest meeting w Rumunii viewtopic.php?f=22&t=3824 :lol: Na dzień dzisiejszy na 100% będzie 8szt. XT600/660 :mrgreen: Właściwie to tylko XT będą, bo KTMy się wysypały :twisted:
JASIEKZIEL
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2014, 09:11
Motocykl: YAMAHA TTR 600 2001
Lokalizacja: GARWOLIN

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: JASIEKZIEL »

Z tą lokalizacją w centralnej Polsce to nie głupi pomysł, ale ta RO to chyba trochę nie po drodze. Szczerze mówiąc to nie mam żadnego doświadczenia w organizacji takich spotkań, byłem na kilku lokalnych spotkaniach motocyklowych jako kibic. Sam śmigam TTR jak mam chwilę po lokalnych lasach i błotach nie oddalając się za daleko od miejsca zamieszkania co wiąże się z brakiem doświadczenia. Odnośnie miejsca noclegu pod namiotem, ogniska, prysznica i ubogiego zaplecza mechanicznego to myślę że dał bym radę, odnośnie co do ciekawych miejsc do zwiedzania to mam spore zaległości i nie chciał bym żeby starzy wyjadacze terenów byli zawiedzeni. Więc może niech ktoś ogarnie w okolicy jakieś ciekawe miejsca a ja postaram się zapewnić zaplecze agroturystyczne. PS te lasy to tak na ryzyko bo nadleśnictwo jest dosyć blisko i różnie bywało.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

z" centralną polską" kojarzy mi sie tylko KOT z miasta łodzi . A i dalej brak konkretnej daty i miejsca .

Skoro nikt nic nie zaproponował a moja propozycja została nie zauważona i/ lub olana a pytanie pozostało bez odpwiedzi to generalnie coś mi sie wydaje, ze pomysł meetengu upadł . albo odszedł w nieznanym mi kierunku bo coś za mało ludzi się udziela w temacie ( 4 osoby ) :) . Lubie kameralnie ale to jest już za intymnie . Jak coś wymyślicie , dajcie znac . Na razie to ja odpadam . :bananasaluta:
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Tecza »

Znowu pisze po pijaku ;)
Ale sugeruje po-raz kolejny ankietę tudzież wybory -sztuk dwie!
Pierwsza z nich to miejsce np:
Śląsk,centralna polska,pomorze wsch,pomorze zach , Bieszczady, Podlasie itp itd.
Jak juz demokratycznie wybierzemy region to (ankieta myślę ze admin jest wstanie takie cus ogarnąć osobiście postawie flache cytrynowki)
następnie z wybranego regionu zgłasza sie osoby lub osoba która zorganizuje miejsce i wstępnie jakas trasie ( nie musi być Bóg wie co jakiś zabytek do którego prowadzi polna droga lub coś podobnego ładne widoki bądź tereny) chyba bardziej chodzi o integracje i wspilna zabawe :browar:
chętna osoba która ogarnia region podajkilka pasujących mu dat i znowu glosowanie
I tym oto sposobem wszystko rozwiązane
Tylko na Boga nie bójmy się pisać
p.s.
Modern25-nie denerwuj sie
Awatar użytkownika
JuNY
Czyścioch
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2014, 13:53
Motocykl: Była XT350. Szukam XT350/600
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: JuNY »

Witam :bananasaluta:
Pomysł z meetingiem jak najbardziej popieram i mógłby być w centralnej Polsce jak i na lubelszczyźnie, podlasiu, a nawet u mnie za garażem bo mam trochę placu a na nim "jeziorko", miejsce na ognisko. Ale nie ma tu nic ciekawego do zwiedzania, same pola i trochę lasów. Więc wątpię żeby przykuło to czyjąś uwagę. Jak uda mi się znowu kupić jakąś XT/TT to na pewno zawitam na zlocik.
Pozdro :)
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Kula »

Pomorze aktualne, termin kwiecień/maj :)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
mlody
Po kostki w błocie
Posty: 351
Rejestracja: 10 paź 2013, 11:13
Motocykl: XT600K 3TB '91
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: mlody »

Ja bym się pisał na podlasie / pomorze :biker:
ODPOWIEDZ