Forumowy meeting 2015

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Forumowy meeting 2015

Post autor: terenowiecc »

Witajcie !

Tak sobie pomyślałem, że może z początkiem Nowego Roku zaplanowalibyśmy jakieś forumowe spotkanie?
Proponowałbym raczej coś na zasadzie grilla / ogniska połączonego z integracją przy %.

Miejsce w zasadzie dowolne, termin podobnie - do ustalenia.

Osobiście mam zbyt mało wolnego czasu, żeby tematem zająć się w pojedynkę ale gdyby był ktoś chętny do pomocy z niedalekich okolic, to wspólnymi siłami moglibyśmy coś dograć.
A może ktoś po prostu ma ciekawy pomysł, chęci i możliwości do zorganizowania takiego eventu?

Temat rozwojowy, zdanie każdego jest mile widziane. Im więcej dyskutujących, tym większa szansa na powodzenie ;)

Pozdrawiam,
Mateusz
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

Z doświadczenia wiem, że najmniejsze zloty są najlepsze. Im więcej luda, tym większa kupa, więc jeśli nie będzie mi kolidować z żadnym wyjazdem, to na pewno przyjadę :) Najchętniej udałbym się gdzieś na wschód :biker:
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Tecza »

Super sprawa , jestem za. Wybrać miejsce (śmiało można poddać to glosowaniu ) . Przyjechać ,zwiedzić okolice,później namiot ognicho i % - wtedy pewnie zostaną uzdrowione wszystkie XT ;) i będą lepsze od wscieklakow :lol:
Artur ma racje im bardziej kameralnie tym weselej :lol:
p.s.
teraz jestem na Podlasiu i tutaj jakby się znac tereny byłby ogień,chodzę z kundlem po okolicy i z podziwu wyjsc nie mogę.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

ja proponuje północne kaszuby :)
termin czerwiec :)
jeszcze przed sezonem a już ciepło .
Sam mogę przenocować u siebie jakąś małą ekipę/ parkę ( o ile z kalimatami i śpiworami to zmieści się wiecej ) .

tylko nie jestem pewien ilu jest tu nas z okolic trójmasta co by do pomocy byli . No i czy nie za daleko .... :?:
Niemiej jednak i tak zapraszam do siebie mam domek letniskowy a i namiot ( jak y wieksza ekipa ) się zmieści
Mały warsztacik jak by trzeba było coś naprawić tez jest .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Kula »

Również się mogę zaoferować. Pomorze, terenów fajnych sporo. Jeden "zlot" już organizowałem, więc wiem co i jak zrobić. Chociaż zdaję sobię sprawę, że to.daleko dla większości:)
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

Byle nie początek czerwca - kilka forumowych XTeków będzie się taplało w błocie/śniegu w Karpatach ;)
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Tecza »

Kula pisze:Również się mogę zaoferować. Pomorze, terenów fajnych sporo. Jeden "zlot" już organizowałem, więc wiem co i jak zrobić. Chociaż zdaję sobię sprawę, że to.daleko dla większości:)
właśnie dlatego jakieś glosowanie bo podejrzewam ze dla ciebie byłoby strasznie daleko na Śląsk .chociaz przyznam się ze nie patrzyłem ostatnio na mapkę gdzie kto i jak, pozatym co do daty ,to też fajnie byłoby jakby można to jakoś wspólnie ustalić . Jakby wiadomo było z gory kiedy jest termin, to wpisać na czerwono do kalendarza.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: terenowiecc »

Najpierw dobrze by było zdecydować o lokalizacji, później o terminie.
Dla mnie im bliżej wschodu tym lepiej ale jak uda się coś zorganizować, to i na zachód pojadę :)

Myślę, że bardziej kameralne spotkanie będzie lepszym pomysłem od spędowiska. Poza tym, nie ma nas nawet na tyle dużo, żeby bardachę zorganizować :lol:

W dzień byśmy oblatali okolicę a wieczorem ognicho + %. Na drugi dzień w chatę i można planować 2 zlot :mrgreen:

W zasadzie wystarczyłoby ogarnąć jakieś miejsce na rozbicie namiotów i zrobienie ogniska, w takiej okolicy, żeby można było coś ciekawego zobaczyć przy tej okazji i tyle ;)

Ja bym chętnie na Podlasie pojechał ale nasza forumowa mapa mówi, że swoich ludzi tam nie mamy :panika:

Mateusz
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Tecza »

Ok ja mogę zaproponować Śląsk , okolice Jastrzębia Rybnika, Wodzisławia,Katowic
Ogólnie hałdy i jakieś leśne tereny (myślę ze wspólnie jakas trasie byśmy zorganizowali) miejsce na namiot się znajdzie i na ognicho także. Wrazie W to i przyczepka sie znajdzie i miejsce warsztatowe.
Tylko termin to w moim przypadku koniec wakacji wcześniej nie dam rady tym się zająć.
A co do Podlasia możemy tu się spotkać pole namiotowe się znajdzie za nieduże pieniądze tylko kto by zorganizował jakas trasę?
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Zmyler »

Panowie a może centralna Polska żeby wszyscy mieli podobnie daleko ????
ODPOWIEDZ