Forumowy meeting 2015

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
Michaels19
Po kostki w błocie
Posty: 188
Rejestracja: 18 maja 2014, 07:41
Motocykl: ttr 600

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Michaels19 »

panowie jak myslicie o środkowej polsce ja tu sobie żyję:)to może podpasuje wam zlot w konopnicy juz dość znany i dobry dla takich lubiących błotko:)zlot jest jakoś w lipcu to moze cos w tym stylu???

https://www.youtube.com/watch?v=SQTjl1Z-Hv8
Fihu

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Fihu »

Ale sieka :D :D :D
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: terenowiecc »

Michaels19 pisze:panowie jak myslicie o środkowej polsce ja tu sobie żyję:)to może podpasuje wam zlot w konopnicy juz dość znany i dobry dla takich lubiących błotko:)zlot jest jakoś w lipcu to moze cos w tym stylu???

https://www.youtube.com/watch?v=SQTjl1Z-Hv8
Chcemy zorganizować własne spotkanie a nie podpinać się pod czyjeś spędowisko. To jedna rzecz. Druga jest taka, że takie zezwierzęcenie jak pokazane na filmiku może nie każdemu odpowiadać. Dla mnie to jakiś chory pomysł w którym nie chciałbym brać udziału.

Proponuję nie odbiegać od tematu zlotu forumowego.
Albo organizujemy spotkanie w swoim gronie albo odpuszczamy temat.
Kto zechce wziąć udział w innym meetnigu, ten namiar znajdzie i pojedzie.

EDIT: Posprzątałem w temacie na prośbę jednego z użytkowników.
Usunąłem też komentarz, który wywołał kontrowersje. ;)
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

Jeśli meeting, to typowo forumowy (choć kiedyś pisałem inaczej), bo im więcej luda tym większa lipa. Wolę się spotkać w kilku(nastu), niż w kilkudziesięciu(set), bo im większa grupa, tym większe prawdopodobieństwo, że po alkoholu znajdzie się ktoś z przełącznikiem agresora.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: terenowiecc »

Co do alkoholu, to każdy zna siebie. Myślę że każdy w miarę zdrowo myślący człowiek jeżeli wie, że po spożyciu % nie panuje nad samym sobą, to będzie wiedział co ograniczyć żeby chlewu nie robić. Buractwa nie toleruję.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

terenowiecc pisze: Co do alkoholu, to każdy zna siebie. Myślę że każdy w miarę zdrowo myślący człowiek jeżeli wie, że po spożyciu % nie panuje nad samym sobą, to będzie wiedział co ograniczyć żeby chlewu nie robić. Buractwa nie toleruję.
Racja .:)
Byłem na podobnym spędowisku i powiem jedno ... masakra . a że nerwowy jestem to o mało nie poderżnąłem gardła jakiemuś grubasowi na czoperze co o 3 w nocy przez pół godziny pod moim namiotem udowadniał ze jego pusty wydech jest najlepszy . Dobrze ze facet się naprawdę przestraszył bo nie wiem jak to by mogo sie skończyć . od tamtej pory mam zakaz od żony na spędowiska :)
Ale do tematu .
Ja dalej jestem chętny na fajne ognisko z kiełbasą i kilkoma piwkami gdze w tle będę mógł oglądać moją yamahe w towarzystwie innych oczywiście brzydszych yamah :)
Oby nie za daleko a pzede wszystkim nie za drogo . Rezygnuje z komfortu na rzecz taniości :)
to tyle mądrości ode mnie .
Nie powiem ze pomogę bo raczej nie mam możliwości pomóc przy meetingu :tt600:
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

Jak dla mnie wystarczy dogadać termin i miejsce spotkania. Miejsce zadokowania może być i na dzikusa :mrgreen:
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: qpa »

A co do samego spotkania to im elitarniej tym fajniej, tak samo jak spanie na dziko.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

Jak na dziko to myślę ze okolice bornego sulinowa ]( albo u mnie pod domem) bedę miał najbliżej :P ]
+ /- 100 km. hahahahah Jest tam dość miejsca i tereny raczej off niż on .. No ale nie wiem czy moge sie wychylić ale .... skoro nie ma chętnego na podanie miejsca to ja podałem pierwszy .
Termin do ustalenia po uzgodnieniu miejsca:P
Proponuje na dzikusa ( ale bierzemy worki na śmieci ... nie śmiecimy :) ) Jak bedze więcej NEGAT. albo sie miejscówa nie podoba to dawać, dawać !!! ludzie inne propozycje ... nie wstydzić sie :)


Kto jest za ? a kto przeciw ?



( w takich wariackich pomysłach nie powinno sie publicznie podawać do wiadomości dokładnego miejsca )
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: mazi »

To jakie mamy terminy do wyboru? Proponuje któreś cieplejsze miesiące niż kwiecień i październik... :happy:
---
Pozdrawiam
mazi
ODPOWIEDZ