północną rubieżą na zachód

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

północną rubieżą na zachód

Post autor: modern25 »

Witam jak w temacie .
Moze się ktoś dołączy na mały offikowy wypad na zachód ? ( minimum asfaltu )
skoro rajdu pałuk i nasz* forumowy meeting raczej nie dojdzie do skutku to może jakaś wycieczka na kostkach :) ?

Generalnie bez planu i zegarka w ręku bez prowadzącego, i ścigania ale za to z aparatem i flaszka na wieczór .
Nocleg w motelu jak biały człowiek bo na namiot chyba za zimno .

Admiralnie wyjazd z gdyni w piątek w południe powrót w sobotę na ....obiad ( jak sie uda ) (albo sobota/niedzela)
trasa najpierw max na północ a później na zachód . szlakiem dziwnych opuszczonych miejsc jak masa jednostek wojskowych rozsianych i opuszczonych .
( celowo tu nie pisze za dokładnie bo jakiś down z kolegą psychoekologiem jeszze coś wykombinują i nie uda sie wycieczka).
może marzec ? pasuje ? Jest ktoś chętny ?
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: Kula »

Wstępnie ja się piszę, zależnie od terminu.
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: modern25 »

o i bardzo dobrze :)
jest już prawie nas 2ch :)
Mi termin generalnie pasuje prawie każdy . Dostosuje sie do prawie każdego pomysłu .
Ale im wcześniej tym lepiej :biker: .
Ja to bym poleciał nawet już ale żeby dać trochę czasu dla ewentualnie innych zainteresowanych to może marzec bedzie dobrym terminem?
Jest ktoś jeszcze zainteresowany jedno lub dwu dniowym wypadem ?
ps .
tylko nie 27-29 marca bo w tedy w niedziele jest prawdopodobnie będzie to Niedziela Palmowa a to oznacza ze odbedze się jajcarnia w sobowidzu.
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: Kula »

Mi odpada 22, i 7
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: modern25 »

czyli zostało 13 w piątek, 14 sobota i 15 niedziela lub za tydzień piątek20, sobota21.
Lepiej startowac chyba w sobote z rana czyli wychodzi na to ze 14 marca . co ty/wy na to . ? fajnie by tak w 4 maszyny polecieć .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: Kula »

A początek, pierwsza dekada kwietna?

Trasa zupełnie na krzywy ryj, czy masz coś umyślone?
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: północną rubieżą na zachód

Post autor: modern25 »

Kwiecień tez może być . czemu nie :)
trasa .
boczkiem , boczkiem na zachód. Reszta info PW . I tak . generalnie nic na stałe i nic na siłe raczej na krzywy ryj . tak jest najlepiej .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
ODPOWIEDZ