I zlot forum YAMAHAXT.PL - temat ogólny

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

I zlot forum YAMAHAXT.PL - temat ogólny

Post autor: mazi »

I ZLOT forum YAMAHAXT.PL - przymiarki...

Internet to nie wszystko! Nie ma jak spotkanie face2face i nocne Polaków rozmowy...

Dlatego wychodzę z propozycją organizacji I zlotu forum XT.

Termin: rok 2011

Być może jest wśród nas ktoś kto dysponuje czasem i widzi szanse na zorganizowanie takiego zlotu w swoich okolicach?

Pierwotnie chciałem zorganizować spotkanie userów forum w moich okolicach. Jednak z braku dobrej bazy kempingowej i całkowitego braku czasu nie chcę podejmować się tego sam.
Jeśli będzie wsparcie ze strony aktywnych userów z okolic możemy wrócić do tego tematu :-)


OK - temat zaczepny do dyskusji jest, może macie jakieś ciekawe propozycje?
Na ile będę w stanie na tyle pomogę.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
slawa_87
Czyścioch
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2010, 18:52

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: slawa_87 »

W moich okolicach znajduję sie dosyć fajne miejsce na tego typu spotkanie sa to okolice Bełchatowa a dokładnie tereny kopalni . ostanio był tam organizowany zlot Yamaha quad
pisior.18
Po kostki w błocie
Posty: 106
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:18
Lokalizacja: gliwice

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: pisior.18 »

oooooooo co do takiego zlotu to super pomysł ja moge zorganizować takie coś u mnie w gliwicach a doładniej w czechowicach jest jeziorko i miła okolica można by było spać w domkach 4 osobowych cena kolo 100 zł za domek badz w nomiotach na polu namiotowym bądz na dziko na takiej dużej polanie. W okolicy jest zamek do zwiedzienia i jeszcze kilka urodziwych miejsc. jeśli zdeklarowło by sie dużo osób jestem wstanie wszystko zorganizowac zaklepac i oczywiście na koniec dnia ogromne ognisko i małą popijawką woda na jeziorze czysta o motorki nie trzeba sie bać czekam no odzewy niektórzy mieli by dość daleko ale był by warto
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: Gacek »

A nie o Goczałkowice ci chodzi ? zresztą chetni mogą potem pociągnoć w Beskidy to tylko 35 km J Żywieckie, Miedzybrodzie,Góra Żar kupę malowniczych miejscowosci górskich widoków - dla mnie to normalka ale dla ludzi z zewnątrz myśle ze fajna traska do zrobienia .Powiem ze miałem zaproponowac ale pomyslałem ze ogolnie centrum Polski był by neutralny ze wzgl na odległosc dla wszystkich.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mynton
Lubiący błoto
Posty: 35
Rejestracja: 29 cze 2010, 19:35
Motocykl: yamaha FZS 600 2001r.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: mynton »

Ja mam do Czechowic Dziedzic równe 61 km wiec jestem chętny, albo zrobić wycieczke do Żywca wracając przez Wisłe :).
Yamaha dt 50R 94r.--> Yamaha xt 600K 3TB 93r. --> Yamaha FZS 600 01.r
Awatar użytkownika
radarpoznan
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 24 sie 2010, 16:46
Lokalizacja: PO / LPU

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: radarpoznan »

Wstępnie piszę się na zlot, muszę tylko doprowadzić maszynę do ładu(zgubiłem prąd ;) ).
A jakiś przybliżony termin?
Pozdr
radar XT 600Z Tenere 1VJ 87r./Honda MT5 83r./WSK M06B1 69 r.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: terenowiecc »

pisior.18 pisze:oooooooo co do takiego zlotu to super pomysł ja moge zorganizować takie coś u mnie w gliwicach a doładniej w czechowicach jest jeziorko i miła okolica można by było spać w domkach 4 osobowych cena kolo 100 zł za domek badz w nomiotach na polu namiotowym bądz na dziko na takiej dużej polanie. W okolicy jest zamek do zwiedzienia i jeszcze kilka urodziwych miejsc. jeśli zdeklarowło by sie dużo osób jestem wstanie wszystko zorganizowac zaklepac i oczywiście na koniec dnia ogromne ognisko i małą popijawką woda na jeziorze czysta o motorki nie trzeba sie bać czekam no odzewy niektórzy mieli by dość daleko ale był by warto
Pisior jeżeli byłbyś w stanie zorganizować cos takiego to moglibyśmy się nad tym wspólnie zastanowić. Sporo czasu jest, można wszystko przemyśleć i zaplanować. Jeżeli byłoby zainteresowanie to będziemy kombinowali :D
mankoot
Czyścioch
Posty: 18
Rejestracja: 09 kwie 2010, 09:29
Motocykl: TT
Lokalizacja: Mysłowice

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: mankoot »

Mnie Czechowice pasują - 50 km
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: Gacek »

mankoot pisze:Mnie Czechowice pasują - 50 km
- :o jak się wczoraj dowiedziałem od Grzesia to chodzi o inne Czechowice :) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Grzesiek21
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 16 sie 2010, 22:30
Motocykl: Yamaha XT 600 1VJ
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: I zlot forum YAMAHAXT.PL

Post autor: Grzesiek21 »

Tak jak wspomniał Piotrek, chodzi o Czechowice, między Gliwicami a Pyskowicami, a nie Czechowice-Dziedzice.

Także, razem z kolegą Jackiem (Pisior) możemy coś zorganizować, może coś na wiosnę?
Jak tylko pogoda pozwoli, na wyjazd i spokojnego grill'a :)

Proszę zrobić listę wstępnie chętnych na takie coś. Wiadomo, że dokładny termin do obgadania, ale kto jest w stanie przyjechać :)

Tutaj proszę sobie wpisać Gliwice, bo to parę kilometrów dalej.
http://google.pl/maps

Pozdrawiam serdecznie
Wesołych Świąt

Grzegorz
Obrazek

Yamaha XT 600 Tenere 1986r.


Obrazek http://banasportfolio.eu
ODPOWIEDZ