izi meeting 2018 - yamaha xt

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
ODPOWIEDZ
mallory

izi meeting 2018 - yamaha xt

Post autor: mallory »

Panowie,
jakby co to kilka osób aktywnie tu piszących (choć może nie aż tak jak Gacek:::)))) będzie na Izim w tym roku... zapraszamy do wspólnego napicia się "herbaty" w jakże miłym i przyjaznym towarzystwie.... :::)))
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: izi meeting 2018 - yamaha xt

Post autor: Gacek »

Powiedz mi człowieku :oops: - w jakim celu naduzywsz w takiej sprawie mojego nicka ? nie masz nikogo blizszego w rodzinie ? :P .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: izi meeting 2018 - yamaha xt

Post autor: mallory »

Uderz w stół... wyluzuj chłopie:::))) akurat Pan Szanowny dawno sam przekroczył granicę nadużyć online do innych :::)))
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: izi meeting 2018 - yamaha xt

Post autor: Gacek »

Mallory - jak byś nie zauwazył to ja jestem dosyć mocno wyluzowanym człowiekiem :) .Jest takie przykazanie :P - Nie wzywaj imienia pana boga na daremnie ani zadnej ....która jego jest . kumasz :?: :P .
Moze z poziomu z jakiego spogladasz masz problemy aby dostrzec dysfunkcję jakie generujesz :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mallory

Re: izi meeting 2018 - yamaha xt

Post autor: mallory »

Generalnie co ja takiego napisałem wyluzowany człowieku? Że co?
Przypomnijmy - "kilka osób aktywnie tu piszących (choć może nie aż tak jak Gacek:::)))"
To Ciebie aż tak boli? Stary... masz tutaj ponad 4200 postów... Jaśnie Pana ubodło? Stosuj adekwatne kryteria do osobistych reakcji...

A to tak na luzie zacytuję Ciebie w poście do Mateooo sprzed niedawna (a i innych się by sporo znalazło)... - Jesteś kolejnym "zjebem " i(naczej tego nie nazwę )... Wtedy to pewnie miałeś i Luz... chyba, że generalnie taki wyluzowany jesteś jak innych do woli luzujesz:::)))
ODPOWIEDZ