Rajd enduro Pałuki 2011 polska zachodnia

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Rajd enduro Pałuki 2011 polska zachodnia

Post autor: Kula »

a mi aparat nawalił i żadnego prawie materiału z rajdu nie mam :(
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
elekrytyk
Lubiący błoto
Posty: 26
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:08
Motocykl: Komar 232, HD Dyna 1.6, Yamaha XT600E

Re: Rajd enduro Pałuki 2011 polska zachodnia

Post autor: elekrytyk »

Trasa nawet jak na enduro dosc monotonna ale ze wzgledu na duza ilosc kopnego piachu wymagajaca. Absurdalne dla przyjezdnych rozwiazanie start meta oddalone od siebie o 100km ale zabawa naprawde przednia :) Pelne spektrum sprzetow, od malych kosiarek, przez rzeznikow na katach itp po GSy wiadra i quady przeprawowe konczac. Kilka osob na offie polecialo z plecaczkami wiec bywalo smiesznie ;) Niestety w czasie rajdu slabo sie strzela z lustra wiec tylko z postojow:

https://picasaweb.google.com/elekrytyk/RajdPaluk2011#
Yamaha XT, Kawasaki Versys
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Rajd enduro Pałuki 2011 polska zachodnia

Post autor: Kula »

ja jestem pełen podziwu dla mojego XT. z racji tego, że się spóźniłem to leciałem na końcu z gościem na Kacie 520. bardzo często gość ciągnął 70-80 a ja za nim. utwardzony przód jak na Xt spisał się rewelacyjnie, nigdy nie dobił i naprawdę dzielnie sobie radził, tył niestety dostał ostro po dupsku. kilka razy mało się nie wyglebiłem gdyż na moich pseudo kostkach Xt dosłownie tańczył w piachu. były takie kopne miejsca w piachu miejsca gdzie nie dało się jechać 40 tylko trzeba było naprawdę ostro szpulować.
ogólnie jestem naprawdę mega zadowolony mimo iż było bardzo sucho.
za rok na pewno też się pojawię!
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
bartxt
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 17 maja 2010, 10:08
Lokalizacja: Poznań

Re: Rajd enduro Pałuki 2011 polska zachodnia

Post autor: bartxt »

elekrytyk pisze:Trasa nawet jak na enduro dosc monotonna ale ze wzgledu na duza ilosc kopnego piachu wymagajaca. Absurdalne dla przyjezdnych rozwiazanie start meta oddalone od siebie o 100km ale zabawa naprawde przednia :) Pelne spektrum sprzetow, od malych kosiarek, przez rzeznikow na katach itp po GSy wiadra i quady przeprawowe konczac. Kilka osob na offie polecialo z plecaczkami wiec bywalo smiesznie ;) Niestety w czasie rajdu slabo sie strzela z lustra wiec tylko z postojow:

https://picasaweb.google.com/elekrytyk/RajdPaluk2011#


Jakie kolega ładne zdjęcia zapodał :shock:
Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego :lol: Dzięki za wspólny wypad ;)
Yamaha XT600 3TB/91r
Rear: MITAS stoneking cross (kocha)
Front: METZELER karoo 2 (kocha)
ODPOWIEDZ