Forumowy meeting 2015

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: mazi »

Zmyler pisze:Panowie a może centralna Polska żeby wszyscy mieli podobnie daleko ????

może być.

w wersji minimum potrzebny jest ktoś kto zorganizuje jakieś pole namiotowe + ogarnięcie jakiejś traski na wycieczkę

w wersji full wypas: wszystko co ponad wersję minimum :-)

Dla mnie najlepsze terminy to lipiec/sierpień. W maju pogoda nieprzewidywalna, w czerwcu pogada lepsza, ale studenciaki walczą na sesji (a pewnie kilku tu jest) i do tego coś ArturS wspomina o jakimś tripie - a fajnie jakbyś się Arturze zjawił :-)

Więc może co do terminów wrzućmy propozycje weekendów i wykreślmy te najbardziej kolidujące.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

Zmyler pisze:Panowie a może centralna Polska żeby wszyscy mieli podobnie daleko ????
a co z tymi z Łodzi ?
oni będą mieli blisko .. Jak tak to ja się nie zgadzam :)
( żart )
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: terenowiecc »

Jeżeli znajdzie się ktoś chętny do zorganizowania trasy w swojej okolicy, to super. Jeżeli jednak taki osobnik nie pojawi się, to wybierzmy sobie lokalizację, zorganizujmy jakieś pole namiotowe / kemping, ustalmy datę i tyle.
W tak zwanym międzyczasie każdy luknie w net co tam ciekawego w okolicy można zobaczyć i wytyczymy kilka miejscówek "do zaliczenia".
Spotkamy się, objedziemy cośmy zaplanowali, pobiwakujemy i sztos :mrgreen:
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: ArturS »

Okolice Kielc są fajne. Szczególnie te, w których leśnikiem jest znajomy (Czeczen, pewnie kilku tutejszych też go zna) :mrgreen:
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

no ja do kielc nie pojade . moze i okolice sa najpiękniejsze ale za daleko .
Mi sie kończy zdolność manewrowa :gleba: w okolicach torunia.
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

i co jakie plany . będzie meeting gdzieś ?
A może zrobić takie coś zupełnie na dziko ? ... gdzieś po drodze w las.. rozpalić ognisko wyjąć flaszki i ....
:slinka: :browar: :biker: :gleba: :confetti: :pstryk: :happy: :bananaevil: :police: :facepalm:
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Fihu

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: Fihu »

Jeśli chodzi o tereny do jazdy (legalnie) to chyba podlasie nie ma sobie równych, ale skoro jest tam mało osób, to stosunkowo sporo nas miało by tam kawałek.
Gdzie by nie było, jeśli termin podpasuje czyli nic innego nie wyskoczy - pisze się!
PS: Można nie XTkiem? :mrgreen:

Kompletnie na dziko, fajna sprawa, lecz musi być na prawdę na dziko, zawsze komuś możemy przeszkadzać, szkoda być obudzonym (bądź budzonym :browar: :browar: ) przez straż leśną lub żeby komuś nad ranem w zamian za nocne tańce zniknął kask lub ... śpiwór? :funkynana:

Tak czy inaczej popieram inicjatywe, jeśli decyzja była by w moich okolicach (naszych :D), obiecuje pomóc ;)
Awatar użytkownika
fakir
Po kostki w błocie
Posty: 314
Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:15
Motocykl: VFR750 & XT600 1VJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: fakir »

Jestem za środkową Polską ale jak będzie gdzie indziej to i tak się pojedzie :D wystarczy kawałek gleby żeby było gdzie zrzucić mandżur, rozbić szałas.

Była mowa o sierpniu/lipcu - tylko nie pierwszy weekend sierpnia, bo woodstock jest.
Yamaha XJ600N
Honda VFR750
Yamaha XT600z Ténéré
JASIEKZIEL
Czyścioch
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2014, 09:11
Motocykl: YAMAHA TTR 600 2001
Lokalizacja: GARWOLIN

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: JASIEKZIEL »

Z tą lokalizacją w środkowej Polsce to dobry pomysł :happy: . Jak tylko będę mógł pomóc w jakiś sposób to się pisze.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Forumowy meeting 2015

Post autor: modern25 »

no co do mojej osoby to mam mocny zamiar też być . Ale czasami te moje mocne zamiary mocno weryfikuje życie :)
Byle nie za daleko było i za drogo .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
ODPOWIEDZ