Licznik na elektroda.pl

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
filippe

Re: Licznik na elektroda.pl

Post autor: filippe »

Gacek, i jak? będziesz coś dłubał z takim licznikem?
Masz jakiś pomysł na czujniki? w jakim języku byś programował?
Jeżeli w C albo w Arduino to byłbym w stanie brać udział w pomysłach :confetti:
Ja też mogę mieć inna obudowę, niekoniecznie w oryginalnej

Aha, to moze Ty bierzesz udział w dyskusji na forum elektrody?
Bo tam ostatnio udziela się ktoś taki jak Gacek66 :goodjob:

A ten gość z elektrody to chyba faktycznie ten sam co u nas dzekson który pokazał obrotomierz
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Licznik na elektroda.pl

Post autor: terenowiecc »

Gacek pisze:Pożyjemy -"obaczymy " :? .To forum nie tryska energią :P jeżeli chodzi o wymianę informacji :!: .
Takie motocykle sobie Gacek wybraliśmy, że tłumów nie przyciągniemy. Kwestia jeszcze jest taka, czy w ogóle chcemy?
Jest grupa kilku osób obecna na forum od początku jego istnienia + co jakiś czas pojawia się ktoś nowy na dłużej lub krócej.
Technicznie większość tematów została opisana i w zasadzie nic nowego tutaj nie stworzymy.
Na pewno jest duże pole do popisu w kwestii modyfikacji i usprawnień ale prawda jest taka, że jedynymi osobami modyfikującymi czy w ogóle inwestującymi w XT są ludzie tacy jak ja czy Ty - którzy mają te motocykle od 8 lat albo dłużej i przede wszystkim są świadomi swoich potrzeb w kwestii motoryzacji i tego co te motocykle im oferują.

Większość osób szybko przesiada się na KTM albo w ogóle kupuje nowsze, lżejsze, mocniejsze maszyny ;)

Tak czy owak moim zdaniem fajnie jest wejść raz na jakiś czas i zobaczyć te same osoby na forum i że co jakiś czas pojawia się ktoś nowy, kto zostaje z motocyklem i nami dłużej :browar:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Licznik na elektroda.pl

Post autor: Gacek »

Filipe - nie będę ukrywał ze odpowiedz na twoje pytanie jest dla mnie :oops: .Ja zajmuję się elektroniką bardziej z poziomu potrzeby naprawy niż budowy.I jak na razie skutecznie ugrzęzłem w innym projekcie a nie mam zamiaru łapać wszystkich kotów naraz za ogon .
Przyjdzie czas to zapewne spojrzę na temat - jednak na obecną chwilę czapkę mam zapchaną innymi problemami :facepalm: .Faktycznie na elektrodzie zadałem parę pytań na które otrzymałem odpowiedz 8-) jednak było to podyktowane bardziej moją potrzebą realizacji tego co obecnie meczę :? .
Terenowiec mam świadomość ze jest tak jak piszesz ;) - ja zostałem przy xt z banalnego powodu jestem uparty jak baran :lol: jak bym ogarniał to moto to bym zmienił a jak na razie wyłazi ze to ja nie daję w pełni rady temu sprzętowi - co mogę to robię pod własne ja często tworząc chałturę nie bacząc na trendy oryginalności .
Miałem okazję śmigać na tym sprzęcie w towarzystwie europejskiego hard enduro - do tematu podchodzę ze to ja jestem cienki mimo to zdarzało mi się słyszeć opinie " Gacek ty nieźle sobie zapierdalasz na tym sprzęcie"mimo ze wczesniej byłem klasyfikowany jako człowiek nie umiejący jeździć :P .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ