Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: Gacek »

Twój ziomek z którym upalasz =w moim odczuciu powinien zwrócić uwagę na pracę tylnego zawiasu w swoim tte .
Ogólnie to na ile kojarzę Szczytno to miejsce gdzie szkolą się "Pały " na stopnie ,dystynkcje , itp ty jesteś z jakiej parafii ?
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
negativemusicpl
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 08 lip 2016, 12:07

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: negativemusicpl »

Ja od Szczytna 70km, okolice Ostrołęki. A cóż takiego z tym zawiasem nie tak?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: Gacek »

Moim zdaniem -tłumienie wolnych prędkości odbicia na tyle szybko koledze wraca ,tył w stosunku do przodu to tak od 1 minuty filmiku zauważam taką tendencję (co więcej zmiana pozycji na stojącą nie wiele zmienia ) :| śmigacie po lajtowych szutrach wiec jest opcja ze wszytko wam spływa , poszedł byś tą prędkością po większych hopkach i szybko byś wyłapał o co biega .Jak kolega postawi moto na glebie wciśnie sprzeta aby zawieszenie równo siadło przód i tył w punkcie (pi razy oko) na wysokości podnóżek - jak równo wejdzie to tył powinien z tłumienia wyjść później niż przód (to tak jak ktoś nie czuje tego podczas jazdy najprostszy sposób weryfikacji na sucho ) ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
negativemusicpl
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 08 lip 2016, 12:07

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: negativemusicpl »

Jako że wcześniej była tylko jedna fota, teraz dodaję więcej, Yamaha od 2 lat w moich rękach, troszkę trzeba teraz przy niej zrobić:

Wypadający drugi bieg ;/, ślizg łańcucha na wahaczu (300zł) koszmar, tylny amortyzator się rozlał.
W planach kupno kół super moto.

Latamy we trzech na TT600e, moja z przednim setem plastików od Polisporta, błotnik exura, lampa Halo.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: Gacek »

Eh :roll: - delikatnie nazywajac (oceniajac )ograniczę to co powiedzmy łazi mi po czapce :? .
Trochę stekajaco odbieram twoje problemy (tak przynajmniej odbieram przekaz ) jak wspominam czasy kiedy wiecej smigałem asfaltem to powiem ci ze na dzień dzisiejszy musiał bym zupełnie odpuscić jazdę bo bym nie wyrobił finansowo i w pewnych kryteriach umarł bym szybciutko z obecnymi restrykcjami (konsekwencjami ) za wykroczenia .
Mimo ze uwazam się za zdyscyplinowanego kierowcę i nie jestem zadnym macherem jezeli chodzi o umiejetnosci powiem tak olej supermoto (chyba ze masz tor pod nosem ) bo dopiero legniesz finansowo i nie tylko :) .
Moze zbyt pochopnie oceniam wszystko spogladając przez własny pryzmat :? off to jest coś gdzie znajdziesz jeszcze krztynę wolnosci a reszta to "dyktatura " bo to chyba najtrafniejsze określenie :oops: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Tygrys
Po kostki w błocie
Posty: 468
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:49
Motocykl: Był tt600 s 4GV jest xr600

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: Tygrys »

No cześć filmik nuda dluzyzna prosta droga warto tt z niej zjechać czasem . Ale to tylko moje skromne zdanie (czyscicha)
negativemusicpl
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 08 lip 2016, 12:07

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: negativemusicpl »

Mi supermoto potrzebne do latania z kumplami którzy mają szosowe, gdzieś tam czasem z nimi wyskoczyć by się przydało, z terenu nie zrezygnuję ;D
Awatar użytkownika
kamil2309
Lubiący błoto
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:51
Motocykl: TTR600
Lokalizacja: ZGR

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: kamil2309 »

Fajna lampa :) taka jak u mnie :goodjob: Ja również chciałbym założyć sm-y, ale w tej chwili na pierwszym planie skupiam się na kapitałce silnika i może w nie dalekiej przyszłości jak wszystko ogarnę mechanicznie to zawitają u mnie szerokie kapcie na 17 calowych felgach :D Twój sprzęt kozak maszyna hehe :slinka:
negativemusicpl
Lubiący błoto
Posty: 64
Rejestracja: 08 lip 2016, 12:07

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: negativemusicpl »

Ja w swojej w tym roku zrobię wszystkie mankamenty, dodam zamiast licznika fajny gps, do tego na zmianę koła super moto i będzie super, ze sprzęta jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Yamaha TT600e 2001 chwalę się i ja :)

Post autor: glina »

Co to za kapcie tam macie i jak je oceniacie ?
ODPOWIEDZ