gaśnie przy odkreceniu

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w XT
ODPOWIEDZ
graba
Czyścioch
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2018, 06:58
Motocykl: yamaha Xt 660 X

gaśnie przy odkreceniu

Post autor: graba »

pewnie juz wałkowaliscie ten temat...problem jest gdy silnik sie zagrzeje pojezdze z 15 minut potem na swiatłach chce przygazowac na wolnych i jebb...gasnie ...nie dzieje sie to zawsze ale dosc czesto ...do tego jest problem zeby go odpalic ,auta za mna chca ruszyc a ten ledddwo zakreci ...wtf?? poza tym wczoraj odniosłem wrazenie ze jest jakos wyraxnie słabszy ...
Awatar użytkownika
86matusz
Lubiący błoto
Posty: 73
Rejestracja: 05 lis 2016, 19:45
Motocykl: FZ 750 XJ 550 XT 600 43f

Re: gaśnie przy odkreceniu

Post autor: 86matusz »

Zacznij od świeczki
art
Po kostki w błocie
Posty: 100
Rejestracja: 05 mar 2011, 17:00
Motocykl: xt 600 3tb 1998r
Lokalizacja: Gdynia

Re: gaśnie przy odkreceniu

Post autor: art »

Jak efekt? Ja mam problem z wyższymi obrotami- dusi się no i nie jestem w stanie poszaleć. Gaźnik czysty, filtr ok. Sprawdzę dziś kolor świecy.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: gaśnie przy odkreceniu

Post autor: Gacek »

graba pisze:pewnie juz wałkowaliscie ten temat...problem jest gdy silnik sie zagrzeje pojezdze z 15 minut potem na swiatłach chce przygazowac na wolnych i jebb...gasnie ...nie dzieje sie to zawsze ale dosc czesto ...do tego jest problem zeby go odpalic ,auta za mna chca ruszyc a ten ledddwo zakreci ...wtf?? poza tym wczoraj odniosłem wrazenie ze jest jakos wyraxnie słabszy ...
Witam
w opisie masz model xt 660 x twoje pytanie tyczy się jakiego modelu yamahy ? bo na tym forum to raczej obracamy się w klimatach 600 ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ