Kierunkowskazy LED, zmiana przerywacza.

Forum poświęcone modyfikacjom XT.
xelist
Lubiący błoto
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2016, 18:55
Motocykl: Yamaha XT 600 3TB 98r

Re: Kierunkowskazy LED, zmiana przerywacza.

Post autor: xelist »

Nie wiem czy się grzeją, pytam "zapobiegawczo" :) W takim razie będę musiał je odsłonić bo już zakleiłem izolacją. Gdybyś mi pokazał jakie te mocniejsze diody, to bym zamówił mocniejsze, a czadi podał mi takie, więc uznałem, że wie co mówi :)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Kierunkowskazy LED, zmiana przerywacza.

Post autor: Gacek »

Xelist - intuicyjnie myśląc moim zdaniem mozesz sobie zaizolować te diody na spokojnie bez obaw o temp :) .
Nie znam parametrów zarówki jaka tam siedzi ale prady jakie bedą płynać przez te diody bedą pomijalnie małe tak jak czestotliwosć pracy tej diody ;) .
Od siebie ci dodam ze czasami mimo ze jest to w jakis, sposób uciazliwe , nieopłacalne warto" pokopać" temat i poszerzyć horyzonty własnej wiedzy :idea: .
Ja tez tak mam jak chyba kazdy :P ze chetniej przyjmę przysłowiową "rybkę niż wędke " :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
xelist
Lubiący błoto
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2016, 18:55
Motocykl: Yamaha XT 600 3TB 98r

Re: Kierunkowskazy LED, zmiana przerywacza.

Post autor: xelist »

No widzisz Gacek, Twoja odpowiedź od początku powinna być taka jak teraz, normalnie odpowiedzieć, postarać się pomóc, a nie od początku "wyzywać", jak widzisz dzięki pomocy czad'iego i innych bez problemu udało mi się zamontować te kierunkowskazy i przerywacz.

A co do przysłowiowej "rybki i wędki" to szukałem tematy na forum które mogłyby mi pomóc, ale wszystko było porozrzucane, że komuś kto się nie zna, ciężko poskładać to wszystko w kupę. Chęci miałem, pomoc dostałem i udało się bez problemu, mam nadzieję, że ten temat przyda się nowym użytkownikom :)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Kierunkowskazy LED, zmiana przerywacza.

Post autor: Gacek »

xelist -kolega czadi podał ci wszystko jak na tacy 8-) .Jak byś z uwaga i zrozumieniem od poczatku potraktował temat to nie prowokowaqł byś mnie do złosliwych komentarzy i cały incydent nie miał by miejsca ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ