TT600E Belgrada 98

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: glina »

Pawlo pisze:Gratuluję sprzedaży. No niestety, lżejsze sprzęty robią TT jak chcą, już w lekkim terenie daje się to mocno we znaki. Teraz zamiast szarpaniny będziesz mógł się na lajcie wyszaleć ;) Zastanawiałem się kiedyś nad DRZ-etą, nie wydaje Ci się zbyt słaby ten sprzęt po przesiadce z TT?
Wersja S lub SM może i nie jest zbyt mocna, ale E fajnie ciągnie. Ten gaźnik Keihin z pompką robi robotę, reakcja na gaz w porównaniu do Teikei to niebo a ziemia. Wersja E ma 49 km fabrycznie. Przy 119 wagi na sucho to bardzo wydajna proporcja. Zawieszenie w porównaniu do mojej TT jest dużo miększe, ale akurat mi to pasuje pod kątem różnych dziur i kamoli. Mam piaszczystą (sory, kamienistą, bo więcej tam otoczaków) plażę jako stałą miejscówkę kiedy latam wokół komina. TTka tam po prostu tonęła, ale ostatnio DRZ tam przejechałem - odpychała się bez problemów. Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie coś lżejszego - DRZ400e lub XR400. Trochę było mi żal sprzedawać, ale pojawiła się ta DRZ niedaleko. Obejrzałem, przejechałem się i po tygodniu ją zgarnąłem.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: Gacek »

Glina - to normalnie przesiadłeś się na fure huragan ta twoja drz 49 kucy :P .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: glina »

Śmiej się, śmiej. Za kilka lat już nie będziesz miał pary, żeby xtka podnieść to pogadamy :browar:
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: terenowiecc »

Dobra zmiana chciałoby się rzec :mrgreen:

DRZ E jest spoko, jeździłem i myślę, że jest to fajny kompromis pomiędzy XT/TT a KTM. Powinieneś być zadowolony ;)
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: qpa »

Przesiadka na cokolwiek z tt a tymbardziej z xt to kosmos, ja żałuje ża tak długo się wahałem :)
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: dlaumor »

mój XT jest ze mną długo i zostanie na zawsze ... do niczego się tak nie przywiązuję jak do motocykli :niewiem: tak mam :mrgreen: ten typ tak ma :biggrin:
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: Gacek »

glina pisze:Śmiej się, śmiej. Za kilka lat już nie będziesz miał pary, żeby xtka podnieść to pogadamy :browar:
Glina - to nie smiech a raczej drwina ;) .
Rozumiem ze zanim zakupiłes drz sporo się naczytałes :ugeek: - mam wrazenie ze powielasz jakiś stereotyp opini o tym motocyklu . jakoś nie czuję ciebie w tym co napisałeś :| .Być moze bładzę w tresci :oops: i jeszcze jedna krótka mała uwaga ja w chwili zakupu xt nie byłem w stanie go podniesć :lol: ty swojej drz tez zapewne nie dzwigniesz :) . Obudowę 130 kg kiedyś brało się na ramie i smigało z tym do przodka ale to było dawno i nie prawda :lol: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: qpa »

Ogólnie drz to nadal nic ciekawego jeżeli mówimy o upalaniu w terenie, u mnie w ekipie tak to taki motocykl przejściowy, ktoś kupi i sprawdzi czy go enduro wkręci, a przez mnogość sprzętów na których będzie mógł się karnąć sam wybierze kierunek. Dlatego własnie uważam że szkoda życia na upalanie ttr w terenie, ona idealnie nadaje się do czegoś innego. Oczywiście jeżeli chodzi o teren to mówię o czymś więcej niż polna droga :)
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: terenowiecc »

Qpa coś kupił? :mrgreen:
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: TT600E Belgrada 98

Post autor: qpa »

Ja już dawno jestem po pomarańczowej stornie mocy, a ttr mam i używam do tego do czego została stworzona.
ODPOWIEDZ