Zjazd Starych Wilków...

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
mallory

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: mallory »

Cisna czy inne Ustrzyki fajne...chętnie bym znowu odwiedził, ale mam tam z Poznania 650-700 km w zależności od trasy.
Czyli cały dzień jazdy na i cały dzień jazdy z powrotem. Dla kogoś z lubuskiego lub zachodniopomorskiego jeszcze dalej.
Ja bym proponował coś w centralnej Polsce - będzie łatwiej i sprawiedliwiej.
Tak sobie kliknąłem na centralny punkt na mapie PL i wyszło:
Ostrów Warcki.... lub Lisowice 95-040 ... ::)))
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: dlaumor »

Bracie mallory sprawiediwości w tym kraju Nie ma..
Do Ciebie mam 300 bez 30tu.. i można razem dalej.. można.. można ino cza mieć na wahę i troche gumy na oponie hehe... i na Cisną możem cisnąć. Bo kto powie nam że to zły pomysł jest ?
Mój Zioom Rafal .. ,, stary kawaler co bykowe płaci ,, nie ma XT ale ma moto endurowate i pojedzie tam gdzie Ja...
Najstarszy Wilk.... określi miejsce gdzie jechać :-)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: Gacek »

dlaumor pisze:Gacuś... czekałem na Ciebie :bananasaluta:
Zalej pióro atramentem i wpisz swoje imię do owej księgi , a wówczas motywacja większa będzie by działać przy sprzęcie i siły i chęci Ci nie zabraknie a moto z nadejściem wiosny stanie na swych kołach gotowe do biegu naszego :biggrin:
Ja jestem stary "kozioł " - pchać się na zlot watahy wilków to byłoby w moim odczuciu swoiste samobójstwem :) .
Mam poczucie ze na tym forum wiekowo jestem jednym z młodszych z daty urodzenia pacjentem i lepiej będzie abym nie określił miejsca spotkania bo kilometry przebyte mogłyby się okazać nieadekwatne w stosunku do innej mocy jaką należy posiadać aby dotrzeć w pewien punkt który mógłbym określić :P
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: dlaumor »

Jak prawdą jest, że jesteś najmłodszy na tym forum bo masz najmniej do setki to Ty decydujesz o miejscu spotkania przy Księżycu Panie Gacek gdzie tylko chcesz... warunek !! też musisz być a nie tylko wskazać miejsce no i w Polsce.
Droga mi nie straszna :P moge wyjechać kilka dni wcześniej i do celu dotre ... chyba że na Giewoncie to tam nikt nie dotrze :facepalm: :D
A teraz ... podejdź do płota jak i ja podchodze.. ściągnij czapke :D pokaż papier że jesteś Tym Wilkiem i wyznacz miejsce :P
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: ArturS »

Coś mi się wydaje, że my tu pitupitu, a zaraz znowu wyjdzie, że jedynym zlotem XT/TT będzie rajd Tukan, gdzie te motocykle stanowiły dobre 30-35% ogółu :lol:
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: dlaumor »

Mam nadzieje ze ci co juz są na karcie to nie na pitupitu... u mnie słowo droższe pieniędzy.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: Pawlo »

dlaumor pisze:u mnie słowo droższe pieniędzy
Dobrze, że chociaż u Ciebie ;) Niestety jestem tego samego zdania co Artur, gdyż sam się przejechałem na kilku użytkownikach tego forum po tym jak organizowałem forumowe kalendarze i wiem, że organizacja czegokolwiek na tym forum to twardy orzech do zgryzienia. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki i liczę, że zlot dojdzie do skutku, A NAWET, że znajdzie się też tam miejsce dla "młodych wilków", bo jak wiadomo, parafrazując klasyka, chłopaki to są w agencjach towarzyskich :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: dlaumor »

Pawlo to nie Zlot... to spotkanie przy księżycu ... a Zlot to Ty albo inny MODERATOR lub właściciel tego forum może zorganizować , ja nie mam uprawnień :niewiem:
Wiosną się okaże Kto co i gdzie :bananasaluta: :biggrin:
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: terenowiecc »

Do organizacji zlotu nie trzeba uprawnień a chęci i czasu ;)

Spotkaniu kibicuję ale mam przeczucie graniczące z przekonaniem, że to niestety nie wypali.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Zjazd Starych Wilków...

Post autor: Gacek »

dlaumor pisze:Mam nadzieje ze ci co juz są na karcie to nie na pitupitu... u mnie słowo droższe pieniędzy.
Jak to mawiają "nadzieja matką głupich " - ja szanuje twoje ambicje 8-) nic tez nie mam do uczestników którzy wypełnili listę ale jak panowie rzekli przede mna jest cos na rzeczy .
Moja rada jest taka bez zadnego cisnienia :idea: spotkanie jak ktoś będzie miał ochotę ,czas i środki to przyleci ,przyfrunie itp . aby przybić piątkę , pogadać - spędzić wspólnie razem parę chwil ;) .
W moim odczuciu najbardziej zloty spotkania starych ziomków znajomych udają się na pogrzebach :( .
Po co tworzyć jakie listy kolejki ogłos ze bedziesz tu i tu wtedy jak ktoś zapragnie znajomości z tobą to przyleci z najdalszego zakatka tego globu aby cię ucałować albo przywalić w mordę :P i bedzie OK :lol: bo o to chodzi chyba w zyciu :idea: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ