pomocy doradzcie co robić!

Wszystko o tym motocyklu.
lubieostro229

Re: pomocy doradzcie co robić!

Post autor: lubieostro229 »

endumazi pisze:Fazer, KTM... to raczej sam nie wiesz czy szosówka czy też coś enduro...

Do 5k:
XJ600S/N

jest dobrą opcją.
no raczej jakieś większe enduro bo lubie wypady w dzicz i to nad jeziorko czy żeke na rybki ;)
mysle też nad XTZ 750 i nad afykom ^^ cudny motocykl i jedyne co mnie w nim przeraża to waga (ja mam 183cm jakieś 89-90kg i zzanczam że nieopływam tluszczem :D poprostu takiej jestem budowy ,z reszta to rodzinne) i troche boje sie że nie ogarne masy
szczeże powiedziawszy to chciałbym kiedyś troche pozwiedzać ale nie miejsca oblegane przez turystów tylko takie niepozorne perełki !
i dlatego szukam dobrego motocykla z udana konstukcja i jednostką napędowom
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: pomocy doradzcie co robić!

Post autor: terenowiecc »

Piszesz, że masz budżet 5,5k to w tej kasie ani ST ani tym bardziej XRV nie kupisz. ST za 5k można było kupić dwa lata temu, teraz cena tych motocykli wzrosła znacznie, XRV jak zawsze była w cenie tak i teraz, nic się nie zmieniło. Imo tak jak Mazi pisze z szosówek to XJ 600S, za 6k może jakiś Fazer starszy by się znalazł. Z dużych enduro nie ma co kupić w tej kasie. Jedynie lodówkowaty Trampek.
lubieostro229

Re: pomocy doradzcie co robić!

Post autor: lubieostro229 »

terenowiecc pisze:Piszesz, że masz budżet 5,5k to w tej kasie ani ST ani tym bardziej XRV nie kupisz. ST za 5k można było kupić dwa lata temu, teraz cena tych motocykli wzrosła znacznie, XRV jak zawsze była w cenie tak i teraz, nic się nie zmieniło. Imo tak jak Mazi pisze z szosówek to XJ 600S, za 6k może jakiś Fazer starszy by się znalazł. Z dużych enduro nie ma co kupić w tej kasie. Jedynie lodówkowaty Trampek.
No widziełem po ile chodzą XRV ,ale to 5.5k to stan obecny jaki posiadam a moge jeszcze uzbierać te 2-3 tyś. :)
Awatar użytkownika
daszek
Lubiący błoto
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2011, 14:32
Motocykl: Yamaha TT600S
Lokalizacja: Częstochowa

Re: pomocy doradzcie co robić!

Post autor: daszek »

to vxr jak możesz uzbierać ;) kiedyś w komisie siadłem z ciekawości na nim i tak jak kiedyś siadłem na tt wiem że vxr będzie moim następnym moto bo mi się siedziało na nim jak bym go znał jeździł od zawsze takie samo miałem wrażenie na tt kiedyś ale tt jeszcze długo zostanie bo do takiej vxr trzeba jeszcze trochę oleju do głowy nazbierać :mrgreen: szczególnie jak się tak szaleje motorem autem czy bmxem jak ja :roll:
"nie ma boga jest motór, motór nasz pan i władca"
Bury
Lubiący błoto
Posty: 34
Rejestracja: 25 kwie 2010, 19:53
Motocykl: XT600 2nf '88
XL600R '84

Re: pomocy doradzcie co robić!

Post autor: Bury »

No i co kolega kupił w efekcie? Chciałbym tylko dodać, że ja mam 179 cm i Afryczkę ogarniałem bez problemu, z plecaczkiem i kuframi. A jeśli ktoś chce tzw. duże enduro i się boi masy, to warto wejść w BMW R - duże bydle ale ma środek ciężkości nisko.
ODPOWIEDZ