1VJ vs. 3AJ

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KAJOW
Lubiący błoto
Posty: 72
Rejestracja: 06 maja 2011, 01:08
Motocykl: XT 600 Z Ténéré 3AJ

1VJ vs. 3AJ

Post autor: KAJOW »

Czym one się różnią??

Czy tylko tarczą z tyłu i dwiema lampkami z przodu, czy coś jeszcze??
Czy mają różne ramy?
Czy różnią się skokami zawieszenia?
Która jest wyższa w siodle?
Czy różnią się mocą silnika?
YOUKONN
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2010, 17:15

Re: 1VJ vs. 3AJ

Post autor: YOUKONN »

napewno niewiele różni się kąt główki ramy o niecały stopień ale podejżewam ze to vj bżdzie miała ten ostrzejszy Vj jest terz trocze ponad 10 kg lrzejsiejsza ma tez o jakieś 10 mm wiekszy skok tylnego zawiasu. 3aj orginalnie wyszła bez kopki(chociarz moja 3aj miał :twisted: ).Z Załozenia tenerki to motocykle przygodowe i 3aj jako lekki-czytaj poręczny turystyk i w tej kącepcji wyprzedza vj1 o krok postawiony na tejże ścieżce ewolucji. Xt to żaden cross(szkoda że wczesniej tego niewiedziałem :roll: )a ta mała owiewkawraz z całą czachą noże okazać sie w podróży Twoim najlepszym przyjacielem;)

PISZ POPRAWNIE. ADMIN.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2011, 19:13 przez YOUKONN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1VJ vs. 3AJ

Post autor: Pawlo »

YOUKONN pisze:napewno niewiele różni się kąt główki ramy o niecały stopień ale podejżewam ze to vj bżdzie miała ten ostrzejszy Vj jest terz trocze ponad 10 kg lrzejsiejsza ma tez o jakieś 10 mm wiekszy skok tylnego zawiasu. 3aj orginalnie wyszła bez kopki(chociarz moja 3aj miał :twisted: ).Z Załozenia tenerki to motocykle przygodowe i 3aj jako lekki-czytaj poręczny turystyk i w tej kącepcji wyprzedza vj1 o krok postawiony na tejże ścieżce ewolucji. Xt to żaden cross(szkoda że wczesniej tego niewiedziałem :roll: )a ta mała owiewkawraz z całą czachą noże okazać sie w podróży Twoim najlepszym przyjacielem;)

PISZ POPRAWNIE. ADMIN.
YOUKONN, pojechałeś z tym postem :mrgreen: Aż musiałem się spiońć, rzeby go pszeecztaci :lol: Sorki Kajow, że się wcinam w temat, ale proszę was wszystkich, starajcie się pisać chociaż w miarę logicznie i poprawnie ortograficznie, a wyjdzie to wszystkim na dobre, łatwiej zrozumieć co ktoś chce przekazać :) Nie mówię tu o jakiś sporadycznych błędach i o polskich znakach, bo akurat to nie przeszkadza ;)
Obrazek
YOUKONN
Lubiący błoto
Posty: 69
Rejestracja: 20 sie 2010, 17:15

Re: 1VJ vs. 3AJ

Post autor: YOUKONN »

Wyrażam szczerą skruchę.ale leże w szpitalu i trochę mam zmącony tok myślenia.Juz sie poprawiam:chodziło mi o to ze w wielkim skrócie Vj bardziej nadaje się w teren choć różnica jest pewnie ledwie wyczuwalna natomiast 3aj w długa podroż bedzie o niebo lepsza.

ps. faktycznie jak dzisiaj czytam mój wczorajszy post to zupełnie jakbym patrzył na googlowego translatora pol-niem :?
sorry.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: 1VJ vs. 3AJ

Post autor: Gacek »

Youkon - :( w szpitalu ? mam nadzieję ze nie z powodu moto - szybkiego powrotu do zdrowia życzę i pozdrawiam Ziomku .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ