Nieszczelość

Wszystko o tym motocyklu.
kociol
Lubiący błoto
Posty: 72
Rejestracja: 17 lut 2011, 19:22
Motocykl: Yamaha Xt 600 (E) 1997rok
Lokalizacja: Lubomin ( dolnyśląsk)

Re: Nieszczelość

Post autor: kociol »

Witam panowie odswieże troche temat.Ostatnio zabrałęm sie za czyszczenie gażnika wymiana zestawu naprawczego oraz nowe krućce.Krucce zamówiłem od larssona ale nie zauważyłem że nie ma w nich otworów na gas boxa takie jak miałem w swoich starych.Wszystko ładnie poskładałem odpaliłem i tam gdzie jest membrama w podcisnieniowej komorze słychać takie tykanie falowanie jak by było własnie odbicie rezonansowe a w dodatku jak zapale rano na ssaniu to nie wchodzi odrazu na wysokie obroty pochodzi chwile dam mu w gaz lekko go przydławi no i puźniej juz chodzi normalnie na wolnych jak sie zagrzeje i jest też tak że potrafi zgasnąc wydaje mi sie że nie ma tej reakcji w osiagach mocy po prostu motor nie chodzi tak jak powinien.Znalazłem takie krućce z otworami na ebay ale koszt jednego to 49 Euro :shock: http://www.ebay.pl/itm/Yamaha-Ansaugstu ... 519d2a579f. i własnie zastanawiam sie czy nie założyć znowy tych starych jakoś może je uszczelnie silikonem bo przeszukałem wszystko i u nas takich krucców nie moge znaleśc tylko za granicą :niewiem:
Kapiszon
ODPOWIEDZ