Zębatka Zdawcza JT

Wszystko o tym motocyklu.
ODPOWIEDZ
fryzjer

Zębatka Zdawcza JT

Post autor: fryzjer »

Hej.Jakie Macie opinie,na temat zębatki zdawczej firmy JT.Dokładnie chodzi,mi o zębatkę zdawczą łańcucha:
JTF577-15.pozdrawiam
Awatar użytkownika
Magic
Po kostki w błocie
Posty: 496
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:24
Motocykl: XT 600 E 1998
Lokalizacja: Poznań/Turek

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: Magic »

u mnie po 12Kkm zrobiły się fale na ząbkach, zębatka zdewastowana, gdy tył mógł jeszcze trochę popracować..
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: ArturS »

Czyli całkiem niezłe :D 12kkm na zdawczej to chyba sporo? No chyba, że jeździ się wyłącznie po czarnym.
Awatar użytkownika
robcio1187
Po kostki w błocie
Posty: 136
Rejestracja: 07 kwie 2011, 13:54
Motocykl: YAMAHA XT 600 E 3TB
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: robcio1187 »

Wszystko zalezy od sposobu jadzdy oraz warunkow w ktorych moto jest urzytkowane , zanim zurzyje sie tylnia to przednia poleci ze trzy razy ;)
Mad Max
Po kostki w błocie
Posty: 128
Rejestracja: 17 sty 2012, 20:15
Motocykl: DR650SE
Lokalizacja: Toruń

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: Mad Max »

12 to chyba tylko czarne, bo ja nigdy takiego wyniku nie osiagnalem :( czesto caly naped po takim wyniku wymienialem,ale jezdzilem glownie w terenie ,zazwyczaj na 1 tylna przypadaja 2 przednie u mnie a potem kpl z lancuchem na smieci
DR800
Awatar użytkownika
Magic
Po kostki w błocie
Posty: 496
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:24
Motocykl: XT 600 E 1998
Lokalizacja: Poznań/Turek

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: Magic »

Ogólnie to cały napęd u mnie nadaje sie do wymiany... Tylko podkreślam że zębatka już jest totalnie wyeksploatowana i powinienem już dawno ją wymienić a nie dopiero jak przyszły gruntowne remonty ;) Łańcuch DIDa wzmacniany jest również w tragicznym stanie.. A latałem faktycznie głównie po utwardzonych, ale również często wchodząc szarpnięciem na tylnie koło. w terenie to max. 2000km.
fryzjer

Re: Zębatka Zdawcza JT

Post autor: fryzjer »

Hej.Dzięki za opinie,ale zabardzo nie sprecyzowałem,o co mi chodzi.Dołączam rysunek.Na rysunku mamy wymiar 23mm.A po zmierzeniu mojej zębatki wymiar wynosi 23.2mm.Pozostałe wymiary są zgodne z rysunkiem.
ODPOWIEDZ