XT600E 2003r

Pokaż innym swój motocykl!
Hanys
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2012, 21:59
Motocykl: KX 250 2T
Lokalizacja: Miedary

Re: XT600E 2003r

Post autor: Hanys »

Przez ten allegrowy błotnik z lampionkiem mozesz se spierniczyc regulator napiecia i cala elektronike ktora jest pod siedzeniem w tych modelach, normalnie przed woda i błotem chroni to oryginalny błotnik, juz lepiej odciać z niego chlapacz a zostawic cała reszte bo koszta wymiany tamtej elektroniki sa juz troche wieksze.
GSXF 400 > GSXR 750 > Z1000 > XT600E SM > KX250 2T
http://bikepics.com/members/hanys/
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT600E 2003r

Post autor: Gacek »

Hanys pisze:Przez ten allegrowy błotnik z lampionkiem mozesz se spierniczyc regulator napiecia i cala elektronike ktora jest pod siedzeniem w tych modelach, normalnie przed woda i błotem chroni to oryginalny błotnik, juz lepiej odciać z niego chlapacz a zostawic cała reszte bo koszta wymiany tamtej elektroniki sa juz troche wieksze.
- nie wiem jak u ciebie ten oryginał jest ułozony ale zawsze wygrzebywałem sporo błota z reglera więc nie podzielam twojej opinii :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Hanys
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 29 cze 2012, 21:59
Motocykl: KX 250 2T
Lokalizacja: Miedary

Re: XT600E 2003r

Post autor: Hanys »

Gacek pisze:
Hanys pisze:Przez ten allegrowy błotnik z lampionkiem mozesz se spierniczyc regulator napiecia i cala elektronike ktora jest pod siedzeniem w tych modelach, normalnie przed woda i błotem chroni to oryginalny błotnik, juz lepiej odciać z niego chlapacz a zostawic cała reszte bo koszta wymiany tamtej elektroniki sa juz troche wieksze.
- nie wiem jak u ciebie ten oryginał jest ułozony ale zawsze wygrzebywałem sporo błota z reglera więc nie podzielam twojej opinii :roll: .
Oryginał jest ułożony oryginalnie :) u mnie tez sie tam zbiera syf ale nie tyle jakby był odsłoniety
GSXF 400 > GSXR 750 > Z1000 > XT600E SM > KX250 2T
http://bikepics.com/members/hanys/
gruby33
Po kostki w błocie
Posty: 116
Rejestracja: 05 lut 2013, 11:43
Motocykl: XT600E `03

Re: XT600E 2003r

Post autor: gruby33 »

Hanys mam osłonę po elektroniką.
Wyciąłem sobie na wymiar z plastiku na wymiar oryginału co by nie niszczyć oryginalnego błotnika.
ODPOWIEDZ