procedura wymiany oleju

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w TT
Krzsiek
Po ośki w błocie
Posty: 522
Rejestracja: 16 kwie 2010, 09:46
Motocykl: TT600R 5CH
Lokalizacja: Warszawa

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: Krzsiek »

Nie no, jest. Az się zamotałem. Musi być śruba spustowa. Tu ją widać, ta ocynkowana pod ośka biegów
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: Pawlo »

gwardia pisze:Pod spodem chyba nie ma w TTr-ce spustu oleju, może trampek ci się przypomniał? :niewiem:
Yhym, to ciekawe. A jak u siebie spuszczasz olej z silnika? :lol:

Krzsiek już w trzecim poście wyczerpał temat, nie wiem po co ta dalsza dyskusja i wprowadzanie człowieka w błąd. Poza tym Vertus, serwisówka prawdę ci powie! :)
Obrazek
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: vertus72 »

A właśnie, Ty też mówisz chyba , może faktycznie mi się już sprzęty merdaja ,ale zaniedlugo się wyjaśni bo jak tylko w garażu zrobi się ciut cieplej zaczynam dlubanie ,a trochę tego będzie :bananaevil:
gwardia
Po kostki w błocie
Posty: 244
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:44
Motocykl: nie mam motocykla...
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: gwardia »

Pawlo pisze:
gwardia pisze:Pod spodem chyba nie ma w TTr-ce spustu oleju, może trampek ci się przypomniał? :niewiem:
Yhym, to ciekawe. A jak u siebie spuszczasz olej z silnika? :lol:

Krzsiek już w trzecim poście wyczerpał temat, nie wiem po co ta dalsza dyskusja i wprowadzanie człowieka w błąd. Poza tym Vertus, serwisówka prawdę ci powie! :)
No wszystko się zgadza, ale pod ośką biegów to jest z boku, a nie pod spodem. Na dole, ale z boku, pod spodem to pod spodem.
vertus72
Po kostki w błocie
Posty: 173
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:44
Motocykl: Yamaha TT600R '98
Lokalizacja: Łódź

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: vertus72 »

Rozumiem,że olej nalewamy do zbiornika i przekopujemy co by silnik zassal olej po czym odpalamy -dobrze myślę? Pytam może o rzeczy blache ,ale pierwszy raz mam doczynienia z sucha miska .
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: procedura wymiany oleju

Post autor: Gacek »

vertus72 pisze:Rozumiem,że olej nalewamy do zbiornika i przekopujemy co by silnik zassal olej po czym odpalamy -dobrze myślę? Pytam może o rzeczy blache ,ale pierwszy raz mam doczynienia z sucha miska .
- dodatkowo wlej w głowicę 300- 400 sety przez otwór do reg zaworów i po problemie ;)
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ