Trójmiasto I okolice

Relacjonowanie wypraw a także planowanie nowych i szukanie kompanów.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: modern25 »

to forum jest martwe jak Lenin.
Nie czekaj tu na odpowiedz . Zobacz poprzednie posty z jaką częstotliwością są pisane :) Praktycznie sam z soba moża tu rozmawiać . :) :facepalm:
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
Awatar użytkownika
mlody
Po kostki w błocie
Posty: 351
Rejestracja: 10 paź 2013, 11:13
Motocykl: XT600K 3TB '91
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: mlody »

Z umawianiem się na jazdę jest tak jak mówisz. Pewnie dlatego, że nie ma tu za wielu osób z naszych okolic.
Znasz jakieś forum z pomorza gdzie znajdę jakiegoś kompana do jazdy?
Dzisiaj znowu sam jeździłem i trochę nudno :( Na koniec pękła linka sprzęgła i padło ładowanie :klnie:
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: Kula »

Ja mimo że jestem z pomorza to mam do Ciebie za daleko.
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: modern25 »

na pomorzu jest masa ludzi co lata na drz, ktmach lekkich i ciężkich Ja osobiście wole turystrycznie pomalutku pokonywać zakręty. Raczej nudną jazde preferuje. ale jak szukasz wrażeń to na moto3miasto na FB jakaś grupe sobie znajdz czy to trampkarzy czy inne OFF ROAD trójmiasto na FB . Trzeba poczekać na akceptacje bo to grupa zamknięta ale warto tam sie zapisać zawsze ktoś coś tam kombinuje .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
wiewior298
Lubiący błoto
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2016, 05:24
Motocykl: TT 600 4gv 1994
Lokalizacja: Rumia woj.Pomorskie

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: wiewior298 »

odświeżę temat czy są na tym forum upalający z okolic trójmiasta bo ja jestem z Rumi i właśnie w grupie raźniej zawsze :bananaevil:
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: glina »

viewtopic.php?f=42&t=865

Zobacz tutaj i proś o dodanie na mapkę.
Awatar użytkownika
modern25
Po kostki w błocie
Posty: 148
Rejestracja: 04 kwie 2014, 18:19
Motocykl: XTR 660
Lokalizacja: Großendorf / Wiôlgô Wies

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: modern25 »

TTki już dawno nie mam ., ale z przykrością odpowiem tobie że z tego forum przez dwa lata nie udało mi się spotkać NIKOGO. Chyba nie warto tu szukać lakalesów na ustawki bo nigdy nikomu nie pasuje albo po prostu nikt nie odpowiada . :facepalm: co mnie osobiście wkurwia że licznik odwiedzanych stron bije a żaden H....:) nic nie napisze . :)


Wkrótce sam zobaczysz ze sam piszesz i sam sobei odpowiadasz. Zobacz daty jak czesto posty są tu publikowane :(
przykre to ( dla tych co sobie chcą polatać z innymi na podobnych maszynach) ale prawdziwe .
Mam domek nad morzem do wynajęcia. Dla motocyklistów kawa, piwo i tańczy nocleg . Władysławowo. Info PW a potem telefon .
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: mazi »

WIdocznie nikogo nie ma z Twoich okolic, nie ma się co ciśnieniować. Ja tam kilka osób z forum znam w realu i takich problemów jak Ty nie mam :niewiem:

Martwe mówisz, to statystyki ilości odwiedzin chyba kłamią... fakt, nie jest to pudelek czy inny skurwiony portal dla gimbazy, bo i temat niszowy, ale jednak (na szczęście) forum żyje swoim życiem. Jak to Ci nie odpowiada to szukaj szczęście w innym miejscu sieci.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
dlaumor
Lubiący błoto
Posty: 84
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:41
Motocykl: YAMAHA XT600 E

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: dlaumor »

@ modern25 ... jesteś tu jeszcze ? Jeździsz ? Szkoda bardzo , że dopiero teraz na Ciebie trafiłem. Mam do Wejherowa 50 km i nawet jutro bym się zjawił co by polatać z Tobą bo widzę , że jesteśmy podobni :biggrin: Prawie zawsze jestem sam w terenie bo albo za mokro albo za daleko albo głowa boli albo dupa :facepalm:
Kiedyś Ty czekałeś na mnie :facepalm: teraz ja czekam na Ciebie :facepalm: ....... :biggrin: i jak byś nie patrzył zawsze dupa z tyłu :mrgreen:
Masz jeszcze cuś na błota i lasy ? To lecim na Szczecin :biggrin:
Iftar

Re: Trójmiasto I okolice

Post autor: Iftar »

Cześć.
Jako, że nadszedł grudzień z kumplem zaczęliśmy snuć plany wyjazdowe na przyszły rok.
Planujemy zdobyć Nordkapp. Doszliśmy do noclegów. Pytanko czy ktoś z grupy praktykował spanie na dziko pod namiotem w Skandynawii? Jak to w praktyce wygląda ? Trudno znaleźć dobre miejsce na rozbicie namiotu ?
No i co warto jest zabrać ze sobą jako wyposażenie? Czy ktoś bierze ze sobą filtr powietrza?
ODPOWIEDZ