3AJ Ténéré :)

Pokaż innym swój motocykl!
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: mazi »

Gacek pisze:Panowie zadam takie głupawe pytanie ? przezywacie taki swap w ten sposób .. nie będę nazywał po imieniu :shock: .Nikt nie brykał z was na TT ze taka fascynacja zapanowała takim swapem ? :roll: .
Gacek, przeżywamy jak mrówka orgasssssmmmm :bananaevil:

Przyjedź do nas, dam Ci pojeździć. Naprawdę inny motocykl.
TT600S nie jeździłem, za to np. lekkimi KTM'ami typu EXC450, EXC520 i 525 czy YZF426, gdzie zawieszenia wg mnie są jeszcze lepsze niż w TTS... i co? I nic w sumie, bo masy motocykli są tak skrajnie inne, że trudno to porównywać.

Za to mogę porównać 3AJ z np. 1VJ lub 43F, i to jest w miarę rozsądne porównanie.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: terenowiecc »

Gacek pisze:Panowie zadam takie głupawe pytanie ? przezywacie taki swap w ten sposób .. nie będę nazywał po imieniu :shock: .Nikt nie brykał z was na TT ze taka fascynacja zapanowała takim swapem ? :roll: .
Nie widzę analogii :niewiem:
To, że się przejadę na TTS nie sprawi, że XT na oryginalnym zawieszeniu pojedzie "lepiej" :)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: Gacek »

mazi pisze:
Gacek pisze:Panowie zadam takie głupawe pytanie ? przezywacie taki swap w ten sposób .. nie będę nazywał po imieniu :shock: .Nikt nie brykał z was na TT ze taka fascynacja zapanowała takim swapem ? :roll: .
Gacek, przeżywamy jak mrówka orgasssssmmmm :bananaevil:

Przyjedź do nas, dam Ci pojeździć. Naprawdę inny motocykl.
TT600S nie jeździłem, za to np. lekkimi KTM'ami typu EXC450, EXC520 i 525 czy YZF426, gdzie zawieszenia wg mnie są jeszcze lepsze niż w TTS... i co? I nic w sumie, bo masy motocykli są tak skrajnie inne, że trudno to porównywać.

Za to mogę porównać 3AJ z np. 1VJ lub 43F, i to jest w miarę rozsądne porównanie.
terenowiecc pisze:
Gacek pisze:Panowie zadam takie głupawe pytanie ? przezywacie taki swap w ten sposób .. nie będę nazywał po imieniu :shock: .Nikt nie brykał z was na TT ze taka fascynacja zapanowała takim swapem ? :roll: .
Nie widzę analogii :niewiem:
To, że się przejadę na TTS nie sprawi, że XT na oryginalnym zawieszeniu pojedzie "lepiej" :)
panowie powiem tak :P
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8YGf91iY[/youtube]
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: Zmyler »

Zajebista ta Twoja 3aj-tka.Ja swoją sprzedałem parę miesięcy temu i przesiadłem się na LC4 620 jednak szkoda mi tej tenerki. Widzę że kumpel który ją kupił wcale nie jeździ więc pomału (i po cichu)myślę czy by może nie odkupić jej z powrotem .Coś ma ten model w sobie mimo sporej wagi i nie za mocnego silnika naprawdę jest dzielny w terenie.Bardzo miło go wspominam. Kusi qrfa kusiiiiiii ,zobaczę może ..?
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: terenowiecc »

Zmyler pisze:Zajebista ta Twoja 3aj-tka.Ja swoją sprzedałem parę miesięcy temu i przesiadłem się na LC4 620 jednak szkoda mi tej tenerki. Widzę że kumpel który ją kupił wcale nie jeździ więc pomału (i po cichu)myślę czy by może nie odkupić jej z powrotem .Coś ma ten model w sobie mimo sporej wagi i nie za mocnego silnika naprawdę jest dzielny w terenie.Bardzo miło go wspominam. Kusi qrfa kusiiiiiii ,zobaczę może ..?
Hehe a jednak :) Z czasem dokupisz do towarzystwa dla LC4 znowu 3AJ! :browar:
Gacek pisze: panowie powiem tak :P
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6QQ8YGf91iY[/youtube]
Gacek dziękuję za dalszą dyskusję, do pewnego poziomu się nie zniżę. Kiedyś odebrałbym to jako dobrą prowokację, teraz nie robią na mnie wrażenia tego typu wypowiedzi, więc proponuję Tobie po prostu omijać ten temat - nie będziesz czytał mojego "pierdolenia" i dzięki temu będziesz zdrowszy ;)
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: Tecza »

Miałem się nie wpieprzac ale (może to przez % pigwowki spowodowane 20% poparciem dla ciasteczka) panie Gacku z całym szacunkiem dla twojego obycia z tematem . Jednak skoro ktokolwiek by nie przeszczepil zawias mówi ze jest lepiej ( dudo potem ony teraz terenowiec i mazi, Artur , ja testów nie zrobiłem jeszcze moduł spalony i jeszcze kilka osób co w swoich tereskach przerzucilo zawias bądź amor ) Panie gacku powtarzam coś musi w tym być. A mam wielka nadzieje ze nasz miting dojdzie do skutku będę się starał oto , wsiądziesz przejedziesz się i powiesz "kur..wa chłopaki mieliście racje" zdrowia :browar: za swap zawiasu i wszyscy się pogodzą bez Pierdo..lenia.
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: Tecza »

Refleks hmm. Osłabiony ale działam na telefonie. Jak zaśmiecam proszę usunąć. W końcu tutaj chwalimy piękna Teresę a nie wyklucamy się.
p.s.
Widziałem Arturowa babcie stała jak wielki kon a Wasza/Twoja jest wyzsza -dopiero musi robić wrażenie.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: mazi »

Tak, jest wysoka. Co więcej tył pod cielskiem terenowcca nie za bardzo ugina się...
U mnie w Transie tyl za miekki, mocno siada - trzeba cos z tym zrobic.

Wczoraj tereniowecc na 3aj dzielnie radził sobie. W wąwozach gdzie sam zastanawiałem się czy mi trakcji wystarczy na podjazdach na bądź co bądź przechodzonej oponce terenowiecc ładnie szedł pod górę :goodjob:

Z wczorajszego deszczowego dnia:
Image
Image
Image
Image
---
Pozdrawiam
mazi
Zmyler
Lubiący błoto
Posty: 67
Rejestracja: 25 kwie 2014, 14:49
Motocykl: LC4620SC+EXC525+GSF1200
Lokalizacja: Lublin

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: Zmyler »

Postanowione panowie -po sezonie intensywnie poszukuję 3 aj !Przez zimę robota -na przyszły sezon ma być !Jesteście z Krasnegostawu ? Może jakiś wspólny wypad ? Ja już drugi sezon obiecuję sobie znaleźć drogę z Lublina do Zamościa offem -może coś podpowiecie ?
slobodan
Lubiący błoto
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:57
Motocykl: XT 600E 3TB 99r

Re: 3AJ Ténéré :)

Post autor: slobodan »

Na wakacjach musimy zrobić jakiś wypad :browar:
Jestem z okolic LTM :bananasaluta:
ODPOWIEDZ