XT 600 43f

Pokaż innym swój motocykl!
fryzjer

Re: XT 600 43f

Post autor: fryzjer »

k3nd.Był byś tak uprzejmy i jeśli to nie problem,zrobił zdjęcie poglądowe sposobu montażu bagażnika w Twoim 43f. Od przodu jest on przykręcony z dwóch stron do ramy.Mnie interesuje,w jaki sposób jest on montowany w tylnej części ramy,w okolicach tylnej lampy
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

mazi pisze:Te gmole to potrzebne jak łysemu grzebień...
Są to niech są. Mnie nie przeszkadzają. Poza tym widac ze są oryginalne, a nie widzialem nigdy takich na sprzedaż ani tez xt ktory mial zalozone, wiec xt zyskuje na wartosci dla osob ktore znają temat :biggrin:
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

fryzjer pisze:k3nd.Był byś tak uprzejmy i jeśli to nie problem,zrobił zdjęcie poglądowe sposobu montażu bagażnika w Twoim 43f. Od przodu jest on przykręcony z dwóch stron do ramy.Mnie interesuje,w jaki sposób jest on montowany w tylnej części ramy,w okolicach tylnej lampy
Postaram sie zrobic zdjecia i wstawić na dniach :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Mam plan na pare modyfikacji m.in. zmiana lusterek, manetek. Hmmmmmm może przeróbka na supermoto?
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: XT 600 43f

Post autor: terenowiecc »

k3nd pisze:
mazi pisze:Te gmole to potrzebne jak łysemu grzebień...
Są to niech są. Mnie nie przeszkadzają. Poza tym widac ze są oryginalne, a nie widzialem nigdy takich na sprzedaż ani tez xt ktory mial zalozone, wiec xt zyskuje na wartosci dla osob ktore znają temat :biggrin:
Nie są oryginalne. Jakaś domorosła rzeźba, która może więcej szkód wyrządzić jak z niej pożytku.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

terenowiecc pisze:
k3nd pisze:
mazi pisze:Te gmole to potrzebne jak łysemu grzebień...
Są to niech są. Mnie nie przeszkadzają. Poza tym widac ze są oryginalne, a nie widzialem nigdy takich na sprzedaż ani tez xt ktory mial zalozone, wiec xt zyskuje na wartosci dla osob ktore znają temat :biggrin:
Nie są oryginalne. Jakaś domorosła rzeźba, która może więcej szkód wyrządzić jak z niej pożytku.

Jasne i calkiem przypadkiem nie widac ulanych spawow, ani tez nie widac by byly gdzies pogięte itp. Są idealnie dopasowane. To rzeczywiscie musi byc domorosla rzeźba haha :happy:
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

fryzjer pisze:k3nd.Był byś tak uprzejmy i jeśli to nie problem,zrobił zdjęcie poglądowe sposobu montażu bagażnika w Twoim 43f. Od przodu jest on przykręcony z dwóch stron do ramy.Mnie interesuje,w jaki sposób jest on montowany w tylnej części ramy,w okolicach tylnej lampy
MOCOWANIE Z TYŁU:
Obrazek
Obrazek
MOCOWANIE Z BOKU:
Obrazek
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: XT 600 43f

Post autor: mazi »

k3nd pisze: Jasne i calkiem przypadkiem nie widac ulanych spawow, ani tez nie widac by byly gdzies pogięte itp. Są idealnie dopasowane. To rzeczywiscie musi byc domorosla rzeźba haha :happy:
To uważasz, że tylko w fabryce potrafią spawać lub jak nie pospawa maszyna to spaw jest do dupy... :panika:
---
Pozdrawiam
mazi
fryzjer

Re: XT 600 43f

Post autor: fryzjer »

Dzięki za wstawienie zdjęcia.Własnie jestem na etapie tworzenia bagażnika do swojego 2KF.Ten oryginalny,który miałem zamocowany,został całkowicie zmasakrowany :gleba: .
W sumie to go kopiuje,tylko,u mnie ten element ,który obfotografowałeś,był zrobiony z cienkiej blachy.Jako,że nie posiadam migomatu,to jest to dla mnie nie realne do zrobienia.Więc chciałem zobaczyć jak jest to rozwiązane w 43F.W sumie,to jest to solidniej zrobione.Dzięki
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

fryzjer pisze:Dzięki za wstawienie zdjęcia.Własnie jestem na etapie tworzenia bagażnika do swojego 2KF.Ten oryginalny,który miałem zamocowany,został całkowicie zmasakrowany :gleba: .
W sumie to go kopiuje,tylko,u mnie ten element ,który obfotografowałeś,był zrobiony z cienkiej blachy.Jako,że nie posiadam migomatu,to jest to dla mnie nie realne do zrobienia.Więc chciałem zobaczyć jak jest to rozwiązane w 43F.W sumie,to jest to solidniej zrobione.Dzięki
Drobiazg :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
ODPOWIEDZ