XT 600 43f

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT 600 43f

Post autor: Gacek »

luke_01 pisze:Gacek, mój niepełnoletni dzieciak zagląda na to forum, więc bez wulgaryzmów proszę,
btw łamiesz zasady forum.
Myslę ze jesteś złym ojcem skoro nie uświadomiłeś synowi co to jest chuj - moze wytłumacz synkowi ze to takie same określenie jak pyluś sisiak itp itd tylko używane przez dojrzalszych osobników :P
kich98 - ty oczekujesz jakiejś wyczerpującej konkretnej odpowiedzi - klijent który załozył ten wątek jasno okreslił ze kreci go bardziej posiadania więcej niż jednego sprzętu niż upalanie na tym bo szkoda na tym jeździć bo się pobrudzi :P
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
luke_01
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 25 sty 2016, 19:18
Motocykl: R1150GS, XT600 3TB

Re: XT 600 43f

Post autor: luke_01 »

Gacek chuj to jak na razie wychodzi z Ciebie, i gdybym miał tłumaczyć synowi co oznacza, wskazał bym właśnie twoją osobę ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2016, 17:31 przez luke_01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

kich98 pisze:Jest różnica w dynamice na tym kolektorze?
Kolektor dopiero bede zakladal. Przeszedl dzis polerke, nie wyglada jak luka, ale jest lepiej niz bylo :D jak zaloze i bedzie roznica to dam znac :)
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Z tego co wiem to xt to enduro :) do tyrania w błocie, na torze i podjazdach bedzie mi sluzyc yz 250 ktora mam zamiar nabyc z biegiem czasu. Nie moja wina ze jesteś tępy no ale trudno, uposledzenie samo przychodzi :) to ze nie stac Cie na nic innego i tyrasz xt bo tani w utrzymaniu to juz nie moja wina :D
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
KamilTT600
Czyścioch
Posty: 18
Rejestracja: 07 wrz 2015, 18:40
Motocykl: Kawasaki Z750
Lokalizacja: Sandomierz

Re: XT 600 43f

Post autor: KamilTT600 »

Czekamy na foto i relacje :)
A co do Gacka to powiem jedno , przeglądałem dziś sporo tematów na forum i żeby zobaczyć jakiś pozytywny post z jego strony graniczy z cudem ( zawsze jest coś nie tak). Zacząłem olewać tego typu komentarze i mam do daleko w d****, rób swoje i ciesz się tym co masz ! :D
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

Dziś zabrałem się za polerowanie, co prawda nie jest idealnie, ale jest lepiej niż było. I tak po czasie znów zrobi się brudny, zimą może z braku zajęcia zajmę się nim i zrobię tak jak powinno to wyglądać. :biggrin:
Obrazek
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
mariobobro
Lubiący błoto
Posty: 28
Rejestracja: 14 lut 2016, 14:11
Motocykl: Yamaha tt600

Re: XT 600 43f

Post autor: mariobobro »

Ten tlumik ARROW jest super...
Tez bym chcial taki miec... ;)
Awatar użytkownika
k3nd
Po kostki w błocie
Posty: 196
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:56
Motocykl: XT 600 47N, 3TB
CBR 929
Lokalizacja: łódzkie

Re: XT 600 43f

Post autor: k3nd »

heh, polowałem na ten tłumik od kilku miesięcy ale jak się coś znalazło to nie cieszyło zbytnio oka. Ciężko jest go upolować, trzeba cierpliwie czekać i śledzić na bieżąco internet bo te tłumiki idą z miejsca :D sam planuje kupić jeszcze jeden do drugiego 43f :D Ogólnie wszystko z nim ok oprócz tego, że musze dorabiać mocowanie bo jest od 3tb :facepalm:
Yamaha XT600 47N ; ; Yamaha XT600 3TB serce bije w tempie obrotów maszyny... Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT 600 43f

Post autor: Gacek »

luke_01 pisze:Gacek chuj to jak na razie wychodzi z Ciebie, i gdybym miał tłumaczyć synowi co oznacza, wskazał bym właśnie twoją osobę ;)
Dziwny typ z ciebie :? - protestowałeś odnośnie mojego nazewnictwa a chwila moment sam stosujesz te same określenia bez skrupułów :roll: gdzie twoje zasady ? wbijasz mi epitety ze coś ze mnie wyłazi a to gówno wyłazi z ciebie :? może zbyt mało zasdaowy jesteś i to ze wpływa ze kwas wycieka z ciebie w dialogu z moimi tekstami ale to już nie moja brocha ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: XT 600 43f

Post autor: Gacek »

k3nd pisze:heh, polowałem na ten tłumik od kilku miesięcy ale jak się coś znalazło to nie cieszyło zbytnio oka. Ciężko jest go upolować, trzeba cierpliwie czekać i śledzić na bieżąco internet bo te tłumiki idą z miejsca :D sam planuje kupić jeszcze jeden do drugiego 43f :D Ogólnie wszystko z nim ok oprócz tego, że musze dorabiać mocowanie bo jest od 3tb :facepalm:
k3end - piszesz o kolektorze jak ci nie sprawia ta uwaga różnicy ;) .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ