moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jazło
Czyścioch
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2016, 10:48
Motocykl: XT 600Z Tenere 3AJ, VN 1500

moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: Jazło »

Model z 88r ale silnik z TT 90r
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fryzjer

Re: moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: fryzjer »

Jazło pisze:Model z 88r ale silnik z TT 90r

Silnik pasował do ramy? Czy musiałeś robić jakieś przeróbki? Jak z tylnym wahaczem,tzn. osiowością zębatki zdawczej silnika i zębatki tylnego koła?
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: terenowiecc »

fryzjer pisze: Silnik pasował do ramy? Czy musiałeś robić jakieś przeróbki? Jak z tylnym wahaczem,tzn. osiowością zębatki zdawczej silnika i zębatki tylnego koła?
Do XT będzie pasował dowolny piec z XT/TT/TTR 600. Ponadto blok taki sam ma np. XTZ 660 i silnik też będzie pasował w mocowania.
Jakiś czas temu nawet wisiało 3TB z silnikiem XT 660 na wtrysku - to też pasuje w mocowania. Swoją drogą mistrzowskie połączenie starego XT i wtryskowej 660 :mrgreen:

Fajna, bojowa 3AJ Jazło! :browar:
fryzjer

Re: moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: fryzjer »

terenowiecc pisze:
Do XT będzie pasował dowolny piec z XT/TT/TTR 600. Ponadto blok taki sam ma np. XTZ 660 i silnik też będzie pasował w mocowania.
Jakiś czas temu nawet wisiało 3TB z silnikiem XT 660 na wtrysku - to też pasuje w mocowania. Swoją drogą mistrzowskie połączenie starego XT i wtryskowej 660 :mrgreen:


Te motocykle co i raz mnie zaskakują.Super sprawa.Poszukiwania silnika,nie ograniczają się do jednego motocykla/modelu
Tecza
Po kostki w błocie
Posty: 226
Rejestracja: 18 paź 2013, 08:36
Motocykl: XT 43f
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: Tecza »

terenowiecc pisze: Do XT będzie pasował dowolny piec z XT/TT/TTR 600. Ponadto blok taki sam ma np. XTZ 660 i silnik też będzie pasował w mocowania.
Jakiś czas temu nawet wisiało 3TB z silnikiem XT 660 na wtrysku - to też pasuje w mocowania. Swoją drogą mistrzowskie połączenie starego XT i wtryskowej 660 :mrgreen:
Poważnie mówisz ?? kiedyś tak przez chwile ,zastanawiałem się czy takie coś jest możliwe.
:slinka:

Jazło fajna tenerka i zdradź proszę co to za osłona kolektora ??
Awatar użytkownika
Jazło
Czyścioch
Posty: 6
Rejestracja: 09 sty 2016, 10:48
Motocykl: XT 600Z Tenere 3AJ, VN 1500

Re: moja Tereska xt600Z Tenere 3AJ

Post autor: Jazło »

Taka już była jak ją kupiłem. Muszę zmienić tylko tą brutalną opaskę na osłonie kolektora :). Silnik wymienił poprzednik ale jest tak jak pisze Terenowiec, XT ma nieograniczone możliwości. Puki co śmiga i to świetnie. Właśnie pracuję nad wymianą lamp i te podejdą z XT 660Z tenere jota w jote takie jak z mojej tyle że prawa H4 a lewa H1.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ