Yamaha XT 600 E

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
duszek261126
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2016, 12:10
Motocykl: Yamaha xt 600 ,2000 r
Lokalizacja: PZ

Yamaha XT 600 E

Post autor: duszek261126 »

Witam wszystkich przyszedł czas zeby pokazac mojego sprzeta,motocykl kupiłem rok temu od starszego pana ktory miał za krotkie nogi na ten motocykl :) Wiec do rzeczy z racji tego ze jakos srednio mnie interesuje jazda w terenie , i tez nie bardzo mnie interesuje szybka jazda , szukałem motocykla w miare uniwersalnego dla siebie a zarazem przy ktorym mozna posiedziec w garazu :) Za namowa brachola padło na yamahe xt 600 :) Motocykl był w oryginale to tez odrazu postanowiłem zadziałac w sprawie wydechu ,filtra powietrza, kierunkowskazow,zmieniłem tez oryginalne przewody hamulcowe a te w oplocie, efekt widoczny na zdjeciach :) Pierwsze zdjecie odrazu po zakupie,a reszta po moich modyfikacjach
http://naforum.zapodaj.net/a6b898b37840.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/83a8bd1038c9.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/ecc8858a6b6c.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/f4813c95730c.jpg.html
http://naforum.zapodaj.net/9ad90c7ec0b4.jpg.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
glina
Po ośki w błocie
Posty: 629
Rejestracja: 07 lut 2014, 12:10
Motocykl: była : TT600E 1998
jest : DRZ400E 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: glina »

Widać cokolwiek z dalszej odległości na takich kierunkowskazach ? Nagraj jak brzmi ten higashi :goodjob:
duszek261126
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2016, 12:10
Motocykl: Yamaha xt 600 ,2000 r
Lokalizacja: PZ

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: duszek261126 »

Kierunki.. Szkoda o nich gadac;/ dałem sie namowic na ledy ostatni raz w slonce ich nie widac trzeba było jeszcze zmienic przerywacz itp,w planach mam zmiane na oryginalny przerywacz i jakies zarowkowe kierunki dyskretne. Wydech robi robote w polaczeniu z filtrem k&n daje rade ,byla roznica miedzy oryginalnymi klamotami a tymi :) tylko jeszcze musze powalczyc z gaznikami,byla uszkodzona srubka od spustu paliwa z komory,i musiałem ja nawiercic zeby wyszla ale chyba za duzo bo byłem w serwisie po nowa i po wkreceniu troche cieknie benzyna, zapytam sie odrazu czy wkrecajac ta srube musi byc sprezyna ? bo jak wykrecałem stara to nie było,gdyby kupiłem nowa to była w zestawie sprezyna. Dzwiek wydechu nagram jak sie pogoda w miare zrobi ;)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: Gacek »

duszek261126 pisze:zmieniłem tez oryginalne przewody hamulcowe a te w oplocie, efekt widoczny na zdjeciach :) Pierwsze zdjecie odrazu po zakupie,a reszta po moich modyfikacjach
Witam zdradz sekret co to za wynalazek , producent - na pierwszy rzut oka wygląda jak przemysłowy przewód stosowany w ukł hydraulicznych.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
duszek261126
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2016, 12:10
Motocykl: Yamaha xt 600 ,2000 r
Lokalizacja: PZ

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: duszek261126 »

Powiem ci tak kolego ze zadnego sekretu ci nie zdradze :) oto moja poprzedniczka
http://naforum.zapodaj.net/06d8c58ff88e.jpg.html ona była dawca
jest kilka roznic miedzy wersja 3TB a wersja E ,ktorych sam doswiadczyłem i chetnie moge doradzic jezeli ktos bedzie potrzebował pomocy :) a co do przewodow to brachol mowil ze sa w oplocie i warto je przelozyc ,wszystko jest bardzo dobrze wykonane i pasowały tez idealnie w niektorych miejscach sa czarne opaski ,jest to moj wymysl zeby sie nie przetarły wrazie co :)
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: Gacek »

Kolego zadałem ci takie pytanie ? aby rozwiać własne wątpliwości bo odnoszę takie a nie inne wrażenie - mnie to mało interesuje co twój "brejdak" ci zapodaje (może macie sporą schedę po starym do ogarnięcia)"twu wypluję te słowa " :P bo te przewody optycznie wyglądem są zbliżone do takich jakie się stosuje w stacjonarnych urządzeniach do sterowania el hydrauliki i tylko do tego odnoszę swój poprzedni post :facepalm: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
duszek261126
Czyścioch
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2016, 12:10
Motocykl: Yamaha xt 600 ,2000 r
Lokalizacja: PZ

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: duszek261126 »

Napisałem ze zadnego sekretu ci nie zdradze bo go nie mam ,przewody były wiec przełozyłem i nie mam o nich zielonego pojecia skad sa i z czego, a Ty nie musisz mnie mieszac z błotem jak jakiegos smiecia i tym bardziej wjezdzac na moja rodzine,chyba ze na tym forum panuje zwyczaj mieszania z błotem nowych uzytkownikow, kto ma wiecej postow i jest dłuzej na forum ten moze wiecej
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: qpa »

Kurwa Gacek co Cie ugryzło?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: Gacek »

Panowie soory nic mnie do tego :? zadałem banalne pytanie i nie będę więcej :oops: nie mam zamiaru nic mieszać normalnie zapytałem ( bo odniosłem takie a nie inne wrażenie ) ale już straciłem ochotę :bananasaluta: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Yamaha XT 600 E

Post autor: terenowiecc »

Cześć!
Ładne to Twoje XT, Higashi zawsze mi się podobały. Nagraj jak to gada :) Pomyśl nad potraktowaniem plastików opalarką - odzyskają barwę i nie będą się rzucać w oczy przebarwienia powstałe w wyniku przegięcia tworzywa.
duszek261126 pisze:Napisałem ze zadnego sekretu ci nie zdradze bo go nie mam ,przewody były wiec przełozyłem i nie mam o nich zielonego pojecia skad sa i z czego, a Ty nie musisz mnie mieszac z błotem jak jakiegos smiecia i tym bardziej wjezdzac na moja rodzine,chyba ze na tym forum panuje zwyczaj mieszania z błotem nowych uzytkownikow, kto ma wiecej postow i jest dłuzej na forum ten moze wiecej
Żaden taki zwyczaj nie panuje więc spokojnie :) Jedynie trzeba się przyzwyczaić do specyfiki forum i ludzi tutaj przebywających :mrgreen:

:browar:
ODPOWIEDZ