Zlot 2016

Informacje na temat wydarzeń w których warto wziąć udział.
mallory

Zlot 2016

Post autor: mallory »

Jako całkowicie wchłonięty w szpony Tenery w singlu - lepszego motóra nie ma i nie będzie, mówię to publicznie i nie odwołam, zaczęło mi się marzyć, że np. 50 tener/xteków na jednym parkingu zobaczę.
Przeglądałem wątek Meeting 2015 i chyba do skutku nie doszło...
Czasami w życiu udało mi się coś zorganizować z fajnym skutkiem i narwany jestem często na "takie akcje", że życie ma się tylko jedno a na starość "takie akcje" właśnie będziemy pamiętać a nie kolejne dni w pracy...
Więc ... proponuję, że zajmę się próbą (co wyjdzie zobaczymy) organizacji zlotu o roboczej nazwie "Jeden Cylinder 2016".
Skoro się deklaruję, to muszę mieć możliwość zrobienia tego dobrze, a żeby było dobrze to ja muszę mieć blisko, żeby to opanować.
Więc wstępnie:
1. Robocza lokalizacja:
Gołąbki 2, 62-240 Gołąbki, ośrodek Jutrzenka-Gołąbki, GPS 52.642361, 17.763891.
alternatywnie gdzieś na Pałukach.
2. Termin: 09-11 września 2016.
3. Program: sobota od rana do południa - meldunek, zakwaterowanie, gadanie przy kawie, od południa do popołudnia - trasa 100 KM po lasach i polach, wieczór: slajdowisko, bufet do później nocy..., niedziela - wspólne późne śniadanie i odjazd.

Mogę się tym zająć.
Jeżeli się wyrywam choć nie należę do stażem najstarszych to ... po łapach mi dać ...
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: Zlot 2016

Post autor: terenowiecc »

Hej!

Świetna inicjatywa, której bardzo mi brakowało. Mam nadzieję, że ten temat położy kres dotychczas podejmowanym pomysłom, które nie dochodziły do skutku.
Szkoda, że lokalizacja tak bardzo odległa ode mnie bo chętnie pomógłbym, chociażby w przygotowaniu trasy.
Tak czy siak, jeżeli będę w stanie jakoś pomóc, to piszę się.

Jak Bóg da, to oczywiście obecność obowiązkowa! :biggrin:
Wstępny termin bardzo obiecujący.
Awatar użytkownika
arthec
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2013, 06:52
Motocykl: Yamaha xt600 1vj, Honda Revere 1991
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot 2016

Post autor: arthec »

popieram i wstepnie zakreslam termin w kalendarzu. :tenere:
Scubi
Czyścioch
Posty: 5
Rejestracja: 15 lut 2016, 07:29

Re: Zlot 2016

Post autor: Scubi »

Hej!

Robimy. 3 Tenery będą na pewno :) Jakoś trzeba zacząć, może potem ktoś przejmie pałeczkę z innego rejonu kraju i tak się potoczy siłą rozpędu :) :tenere:
Awatar użytkownika
Filip77
Lubiący błoto
Posty: 52
Rejestracja: 14 sty 2014, 14:58
Motocykl: Yamaha XT 600 98r
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Re: Zlot 2016

Post autor: Filip77 »

Bardzo fajnie i brawo Mallory :happy:

Widzę tu dużą dawkę entuzjazmu. Tak trzymaj i na tym zawsze da się daleko zajechać.
Chętnie przylecę w wasze strony.
Wstępnie termin mi pasuje.
Mam nadzieję pozwiedzać wasze pola i lasy.
Archi
Lubiący błoto
Posty: 66
Rejestracja: 25 lis 2014, 07:53
Motocykl: Yamaha TT 600 E 4GV
Lokalizacja: Trestno

Re: Zlot 2016

Post autor: Archi »

TT też mogą brać udział? :biker:
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: Zlot 2016

Post autor: mazi »

Pomysł dobry, działaj. Dla mnie termin słaby, no ale nie każdemu dogodzi się terminem.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
fakir
Po kostki w błocie
Posty: 314
Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:15
Motocykl: VFR750 & XT600 1VJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot 2016

Post autor: fakir »

Jestem ZA!
Yamaha XJ600N
Honda VFR750
Yamaha XT600z Ténéré
mallory

Re: Zlot 2016

Post autor: mallory »

Powoli działam w temacie. Skrobnąłem obszernego maila do w/w ośrodka z propozycją i opisem co i jak.
Wszystkiego na razie Wam nie pokażę, ale wysłałem im wstępny harmonogram następujący:

Wstępny skrócony program:
1) sobota od rana do 11:00 - przyjazd uczestników i zakwaterowanie,
2) 11:00 - 12:00 - kawa, herbata i posiłek typu kanapki, ciastko itp...
3) 12:00 - 17:00 - przejazd uczestników po okolicy: Wenecja, Biskupin, Żnin, jezioro Rogowskie,
(nie pisałem o żadnych trasach off, żeby nie straszyć, ale jak się zlot dojdzie do skutku to trasy off będą super - wychowałem się tam... lasy, jeziora, dukty leśne, szuterki...) oficjalnie cisza:)))
4) 17:00 - 20:00 - pokaz filmów podróżników, pokaz slajdów,
5) 20:00 - 01:00 - zabawa przy muzyce na świeżym powietrzu (może być ognisko),
6) od 09:00 - 12:00 - śniadanie i odjazd uczestników.


Zobaczymy na reakcję, muszą się ustosunkować do organizacji bufetu, noclegów w domkach i CENY. Na razie napisałem, że uczestników będzie od 30 do 50 - czy zbyt optymistycznie??? Dla 10 nie ma sensu wielce organizować - 10 osób to może się skrzyknąć bez wielkich ceregieli. Tak na razie napisałem. Dam znać jak coś będę wiedział.
mallory

Re: Zlot 2016

Post autor: mallory »

Więc nazwa zlotu to:
XTterene 2016

tłumaczę:
xt - wiadomo, później TT - TTR, później TERENE - pd tenery i terenu - sory, że jak krowie na rowie, ale myślę, że świetne.

Acha..taka mała uwaga - zlot w tym terminie odbędzie się na 100% nawet gdyby miały dwie osoby przyjechać, i odbędzie się na Pałukach (Żnin - Biskupin), nawet gdyby miało to być na działce u moich rodziców:))) - przynajmniej za FREE będzie.
Logo już grafik robi - pokażę na miesiąc - dwa jak zrobi. I będzie na naklejkach i koszulkach (płatne po kosztach).
Ostatecznie będzie w kolorach tenery biało czerwonej i niebiesko żółtej, jakieś błoto i zarys enduro w tle.
Obrazek
ODPOWIEDZ