utopiony w bagnie

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w TT
Awatar użytkownika
szakal
Lubiący błoto
Posty: 41
Rejestracja: 15 lut 2015, 13:51
Motocykl: TTR 600

Re: utopiony w bagnie

Post autor: szakal »

kupiłem środek Mannol motor flush w sklepie motocyklowym, nie ma nic napisane na opakowaniu że nie nadaje się do mokrych sprzęgieł
Awatar użytkownika
szakal
Lubiący błoto
Posty: 41
Rejestracja: 15 lut 2015, 13:51
Motocykl: TTR 600

Re: utopiony w bagnie

Post autor: szakal »

Moto oczywiście już ożyło, zdemontowałem airbox, dokładnie umyłem, w gaźnikach nie widać było syfu. Założyłem nowy filtr powietrza, odpaliłem, pojechałem na myjkę i umyłem brudasa, po czym spuściłem olej, nie było specjalnie widać żeby coś się dostało, filtr oleju oczywiście wymieniłem i zalałem świeżą oliwą. Moto śmiga, ale zaczęły się problemy z elektryką, a mianowicie kierunkowskazami. czasami w ogóle nie działają, a czasami nie działa tylko lewy, przy czym jak przesunę przyciskiem w lewo, to tak jakby moto traciło iskrę na moment i przygasało, po czym dalej jedzie. rozbierałem przełącznik kierunków i wszystko czyściłem, ale problem jest gdzieś indziej, wygląda jakby gdzieś robiła się zwara?
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: utopiony w bagnie

Post autor: Gacek »

Witam
może zajrzyj do przerywacza :roll: jak łyknął wody to kierunki lubią świrować :) .
Co do zapłonu miałem podobne odczucia jak mi przerywacz szwankował tyle ze w moim typie moduł jest zasilany z prądnicy a nie osobnych cewek :roll: .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
ODPOWIEDZ