Lozyska do tylu

Forum dotyczące nadwozia, zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego, ogumienia i innych podzespołów nie związanych z silnikiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArekP
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 18 wrz 2010, 21:18
Lokalizacja: Antwerpia

Lozyska do tylu

Post autor: ArekP »

Jakie lozyska do tylu do XT600 34 L (1983)? MOZE KTOS ZNA NUMER? Z lozysami do przodu poszlo dobrze - dostalem Polskie, kryte, po 7,50 PLN, gorne glowki ramy za 16 PLN, ale tyl tez bedzie wymagal wymiany, no i chcialem kupic zanim rozbiore, zeby nie tracic dnia...

Pozdroofka!
Arek
A good friend will come and bail you out of jail...but a true friend will be sitting next to you saying........."Damn..We F*cked Up"
Awatar użytkownika
ArekP
Lubiący błoto
Posty: 31
Rejestracja: 18 wrz 2010, 21:18
Lokalizacja: Antwerpia

Re: Lozyska do tylu

Post autor: ArekP »

Jeszcze jedna sprawa - czyzby dolne lozysko glowki bylo niewymienialne? Owszem, wielkie jest jak w czolgu i bylo OK, ale jak sie do niego dobrac, jakby co? Jest jakis sposob na wybicie biezni z ramy? No i jaki jest jego numer :-)
A good friend will come and bail you out of jail...but a true friend will be sitting next to you saying........."Damn..We F*cked Up"
Awatar użytkownika
bald
Lubiący błoto
Posty: 24
Rejestracja: 09 paź 2010, 19:24
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Lozyska do tylu

Post autor: bald »

Chciałbym pomoc ;D Ale fiszki na necie mam tylko od roku 1986, model 43F. Być może nic się nie zmieniło, ale pewności nie ma, najlepiej (jak nie znajdzie się ktoś z wiedzą) zwymiarować wyjęte łożyska i na tej podstawie coś dobrać.

43F koło tylne:

łoż. 6203 2RS x2 szt. (koło)
łoż. 6304 2RS x1 szt. (zębatka)

Głowka ramy, łożysko dolne to: 32006J, stożkowe, dwie bieżnie, więc na bank powinno dać się wyjąć z ramy.
Gł. ramy łożysko górne 32005.
Awatar użytkownika
zul
Po kostki w błocie
Posty: 122
Rejestracja: 24 sty 2010, 17:34
Lokalizacja: Szubin

Re: Lozyska do tylu

Post autor: zul »

Ja też nie moglem jej wybić. Migomoatem dospawałem kawalek pręta w poprzek osi główki ramy i wybiłem od góry młotkiem ;) Tylko potrzebna druga osoba z mokrymi szmatami pilnująca aby ramy nie podgrzac, bo farba zejdzie. pozdr ;)
koziarz
Lubiący błoto
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2012, 19:47

Re: Lozyska do tylu

Post autor: koziarz »

Panowie a czy ktos zna wymiary uszczelnaiczy do tylnego kola wlasnie 43F
ODPOWIEDZ