Wspomaganie sprzęgła

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w TT
ODPOWIEDZ
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Wspomaganie sprzęgła

Post autor: Łukasz TTR600 »

Patrzcie Pany jaki bajer mi dziś wyskoczył na grupie TTR na Fb :D może nie wygląda ale dużo pomaga jak myślicie ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
ArturS
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 2258
Rejestracja: 09 lis 2011, 07:24
Motocykl: XT600Z Tenere 3AJ, Husqvarna TE610ie
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Re: Wspomaganie sprzęgła

Post autor: ArturS »

Na 100% pomaga. Może ktoś sobie jakieś mega mocne sprężyny założył i łapa mu puchła? :lol:
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2494
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wspomaganie sprzęgła

Post autor: Pawlo »

Dla mnie trochę przerost formy nad treścią. Ja zawsze linkę smarowałem olejem silnikowym - kilka małych kropel przy klamce co jakiś czas w sezonie i operowanie sprzęgłem nigdy nie sprawiło mi problemów mimo nowych, podobno twardszych, sprężyn. Niby podstawowa kwestia, ale wiele osób wywalało gały jak gdzieś tam przy okazji pytałem czy smarują linki :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tygrys
Po kostki w błocie
Posty: 468
Rejestracja: 07 cze 2017, 13:49
Motocykl: Był tt600 s 4GV jest xr600

Re: Wspomaganie sprzęgła

Post autor: Tygrys »

Cześć to jest to samo co easy clutch tylko na pewno się nie rozleci tez wydaje mi się że smarowanie linki jest ważne mi pomogło ale klamka tez jest ważna trochę wyrobiona i już zaczyna kantowac i ocierac kupiłem klamkę za ponad stowe do crf i po 6 m-cach i 2 tys km tylko off już się wyrobila na osce teraz kupię klamkę na łożyskach -kol ma taką od gościa co robi na cnc z jednego kawałka i chodzi rewelacja nie trzeba żadnych wspomagan. Hej
ODPOWIEDZ