[K] zadupek TT600R

Oferty kupna.
Awatar użytkownika
stożunio
Po kostki w błocie
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2019, 06:01
Motocykl: TT600R 2001r.
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

[K] zadupek TT600R

Post autor: stożunio »

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Kolor obojętny, stan - byle w 1 kawałku. Próbowałem reanimować mój, miałem zamiar pomalować go Raproterm ale nie zdążyłem. Plastik jest już tak zwietrzały, że pęka od wibracji. W ASO już niedostępne :(

Obrazek
Obrazek
Łukasz TTR600
Lubiący błoto
Posty: 77
Rejestracja: 02 sty 2019, 16:58
Motocykl: Yamaha TTR 600

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: Łukasz TTR600 »

Ciężki temat sam szukam myślę jeszcze poszukać na jakimś włoskim forum .
Awatar użytkownika
stożunio
Po kostki w błocie
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2019, 06:01
Motocykl: TT600R 2001r.
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: stożunio »

Obdzwoniłem dzisiaj wszystkie polskie sklepy które miały to w ofercie jako "dostępne". Można było dodać do koszyka, wybrać adres dostawy i zapłacić...oczywiście po weryfikacji okazało się ze części nie ma. Podobno większość zamawia to z jakiegoś magazynu głównego w Rotterdamie a tam już brak. Chyba spóźniłem się kilka lat :(
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: Pawlo »

Poszukaj firm, które pokrywają elementy włóknem węglowym - często mają w ofercie kopiowanie elementów. Taki zadupek z carbonu myślę, że wytrzyma dużo więcej niż taki z włókna szklanego, które rozpada się przy byle większym wygięciu.
Obrazek
LOPEZTT600R
Czyścioch
Posty: 17
Rejestracja: 30 gru 2018, 19:49
Motocykl: TT600R

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: LOPEZTT600R »

5CH-F1610-10-00
Panowie na moto46 szukali?
Sprawdzilem przed chwila i pokazuje ze dostepny za 239 zl. Z doswiadczenia wiem ze jak pokazuje sie info na str sklepu ze jest to jest. Swoj jak zamawialem akurat nie bylo na stanie ale bez problemu w okolo tydz mi załatwili. Ogolnie masa oryginalnych czesci u nich jest. Nie raz przekonalem sie ze cos trudno dostepnego mozna u nich znalezc w cenie zajechanej uzywki z alle. Np duzy korek z lewego dekla 29 zl + przesyłka. Pozdro.
rademenez
Po kostki w błocie
Posty: 112
Rejestracja: 12 lut 2012, 15:55
Motocykl: TTR 600

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: rademenez »

LOPEZTT600R pisze:5CH-F1610-10-00
Panowie na moto46 szukali?
Sprawdzilem przed chwila i pokazuje ze dostepny za 239 zl. Z doswiadczenia wiem ze jak pokazuje sie info na str sklepu ze jest to jest. Swoj jak zamawialem akurat nie bylo na stanie ale bez problemu w okolo tydz mi załatwili. Ogolnie masa oryginalnych czesci u nich jest. Nie raz przekonalem sie ze cos trudno dostepnego mozna u nich znalezc w cenie zajechanej uzywki z alle. Np duzy korek z lewego dekla 29 zl + przesyłka. Pozdro.
Dzwonilem do nich i powiedzieli ze nie sa dostępne i już nie będą,tak ze pozostaje tylko szukac uzywek
Awatar użytkownika
Filipe
Lubiący błoto
Posty: 41
Rejestracja: 25 sie 2017, 07:42
Motocykl: Yamaha TT 600 R . 2000r
Lokalizacja: Warszawa

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: Filipe »

Jedyna opcja to załatwić z Włoch, lub jakaś rzeźba. przerabiałem rok temu temat.
Awatar użytkownika
Słomek
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2018, 18:26
Motocykl: DT 125 TT600R
Lokalizacja: Zabrze

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: Słomek »

Sam szukałem trochę plastików z TT i znalazłem takiego sprzedawcę na Ebayu
https://www.ebay.pl/itm/Yamaha-TT600R-T ... 3b3a7d8d00
Chłop chyba produkuje te plastiki sam, niestety cena zaporowa, mógłbyś jeszcze odezwać się do firm dorabiających owiewki do ścigów/customów jak np PLASTBIKE ponoć dorabiają plastiki na podstawie przysłanych. :)
Awatar użytkownika
stożunio
Po kostki w błocie
Posty: 138
Rejestracja: 29 paź 2019, 06:01
Motocykl: TT600R 2001r.
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: stożunio »

Widziałem tą aukcję, w opisie jest że plastik jest oryginalny z Yamahy a sam dorobił tylko tą osłonę/naklejkę termiczną. Cena jak dla mnie nie do przyjęcia :(

Jeśli chodzi o Plastbike to obawiam się, ze jedyne co mogliby zrobić to kopia tego zadupka w wersji włókno szklane i żywica. Skończyłoby się na twardej i kruchej skorupie która nie ma elastyczności i wytrzymałości jak nowy oryginał - nie o to mi chodzi.
Awatar użytkownika
Słomek
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 28 wrz 2018, 18:26
Motocykl: DT 125 TT600R
Lokalizacja: Zabrze

Re: [K] zadupek TT600R

Post autor: Słomek »

stożunio pisze:Widziałem tą aukcję, w opisie jest że plastik jest oryginalny z Yamahy a sam dorobił tylko tą osłonę/naklejkę termiczną. Cena jak dla mnie nie do przyjęcia :(

Jeśli chodzi o Plastbike to obawiam się, ze jedyne co mogliby zrobić to kopia tego zadupka w wersji włókno szklane i żywica. Skończyłoby się na twardej i kruchej skorupie która nie ma elastyczności i wytrzymałości jak nowy oryginał - nie o to mi chodzi.
Gadałem przed chwilą ze znajomym który zajmuje się zawodowo drukiem 3D byłby w stanie wydrukować taki element (zachowując elastyczność) jakbyś był zainteresowany to jak tylko wyzdrowieję mogę podrzucić mu swój zadupek żeby go pomierzył i powiedział ile by za niego wyszło. Ew jak chcesz mógłbyś sam do niego podjechać (Gliwice) mogę Ci na PW podesłać jego numer.
ODPOWIEDZ