TT600S

Pokaż innym swój motocykl!
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Szlifierka pneumatyczna + ściernica listkowa trzpieniowa i jazda :) Potem jeszcze papierem ściernym, a na końcu też tą szlifierką tylko z filcem i jakąś pastą znalezioną w garage :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Nie wiem za bardzo gdzie to napisać, więc walnę tutaj, jak wypada TT 600 przy DR 650 (93r.) na pierwszy rzut oka. Spotkałem w lesie gościa na DR 650, pytał o drogę, patrzy na moto, pyta "co to za sprzęt?", skromnie odpowiadam "TT 600" ;) obszedł moto na około, chciał się przymierzyć, nie odmówiłem. Jego tekst po przymiarce - "Nie wiem dlaczego kupiłem DR" - bezcenny :lol: Dopiero jak usiadłem na DR-ce zrozumiałem - zasiadłem na kanapie, wręcz na sofie :D Miałem wrażenie, że kierownica jest na wysokości szyi - trochę dziwnie muszę przyznać, ale za to MEGA wygodnie. Gość mówi, że był DR w Maroku, na TT bym nie wytrzymał takiej trasy na bank. Doszliśmy do wniosków: największe różnice - zawieszenie i wygoda, wspólne wady - słabe chłodzenie. I to tyle jeśli chodzi o naszą rozmowę, niby podobne sprzęty, ale różnice są duże. Pozdrawiam tego kolegę, bo TT bardzo mu się spodobała - nie wiadomo czy nie zawita u nas na forum z kolejną TT 600 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600S

Post autor: Gacek »

Ja miałem też zaćmienie jak kupowałem xt najbardziej nie mogę przeboleć ze trzy lata gnoja mam i zrobiłem sobie sobie sporo gówna przez to w głowie , ostatnio do mnie to dobitnie dotarło - krótko mówiąc złapałem w jedną rękę tył exc i zachorowałem zresztą to nie pierwsze moto po którym mam takie odczucie .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Kula
Po ośki w błocie
Posty: 623
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:11
Motocykl: XR 400R
Lokalizacja: Sadłuki

Re: TT600S

Post autor: Kula »

wiem o czym mówisz Gacek....
mam tak samo, największym problemem jest to, że XT sprawuje się naprawdę dobrze, nie ma z nim najmniejszych problemów i dlatego szkoda o sprzedać...
Motorynka -> Simson S51 -> Suzuki Dr 125 SE -> Honda Varadero 125 -> Pełnoletnia Yamaha XT 600 -> XR 400R
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Kula pisze:największym problemem jest to, że XT sprawuje się naprawdę dobrze, nie ma z nim najmniejszych problemów i dlatego szkoda o sprzedać...
Widzę, że nie tylko u mnie taka sytuacja :lol: Też mi szkoda, trochę już włożyłem w swoje moto i pewnie dalej będę wkładał, a nawet nie ma na co zmienić za bardzo ;)

Powrócę jeszcze do kolanek. Mazi twierdził, że fiolet jest ciężki do osiągnięcia, tymczasem mój kolektor jest już bordowy w fioletowe kropki, ale tylko jedna rura i tylko do pierwszego zgięcia - kawałek dalej jest taki jak był :) Heh, chyba za bardzo piecuję :oops:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600S

Post autor: Gacek »

U mnie rura na kolektor 9 miesiąc stoi w garażu a ja jeżdzę na przyrdzewiałym :cry: już nic nie będę planował bo "wuj" staje w moje plany .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
mazi
Administrator
Posty: 1006
Rejestracja: 24 gru 2009, 11:58
Lokalizacja: LU

Re: TT600S

Post autor: mazi »

Pawlo pisze:
Kula pisze:największym problemem jest to, że XT sprawuje się naprawdę dobrze, nie ma z nim najmniejszych problemów i dlatego szkoda o sprzedać...
Widzę, że nie tylko u mnie taka sytuacja :lol: Też mi szkoda, trochę już włożyłem w swoje moto i pewnie dalej będę wkładał, a nawet nie ma na co zmienić za bardzo ;)

Powrócę jeszcze do kolanek. Mazi twierdził, że fiolet jest ciężki do osiągnięcia, tymczasem mój kolektor jest już bordowy w fioletowe kropki, ale tylko jedna rura i tylko do pierwszego zgięcia - kawałek dalej jest taki jak był :) Heh, chyba za bardzo piecuję :oops:

Obrazek
Sliczna, nie piernicz ;D
Na pol gwizdka smigasz to i kolanko tylko w polowie fioletowe ;D

Profilaktycznie sprawdz zawory wydechowe!

Moje kolanko wyglada nie najlepiej, duzo gorzej od Twojego.
Moze w zimie dam Ci zarobić i podeślę Ci je na polering ;-)

Nakrecilem od zamontowania aż 150-200km, większość offem... może po częsci dlatego kolanko wyglada jak wyglada.
---
Pozdrawiam
mazi
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Hehe, zaworki i reszta ok, wydaję mi się, że jest mały problem z mieszanką, stąd zabarwienie na taki kolorek po stronie głównego gaźniora ;) Ale nie ruszam tego, bo to jedyny jak na razie objaw złej mieszanki.
Kolanko jakby co możesz przysyłać, zrobię co w mojej mocy :D Ja ostatnie 300 km-ów zrobiłem w ostrym terenie - wody do butów, dzisiaj myłem moto, nie ukrywam że musiałem kolanka mocno poszorować, żeby się to błoto oderwało, ale wyglądają dalej całkiem nieźle. Niedługo zrobię kilka fot to pokażę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600S

Post autor: Gacek »

Temperatura odkładająca się na kolektorach zależy od prędkości przepływających przez nie gazów , ale to żadna AMERYKA.
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

No racja, ale przelotu nie mam. Czyli na przelocie to by były całe fioletowe na drugi dzień 8-)
Obrazek
ODPOWIEDZ