TT600S

Pokaż innym swój motocykl!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600S

Post autor: terenowiecc »

Dziwna taka ta TT, czysta jakaś :)
Tylko mycie z prac zimowych czy jeszcze coś planujesz?

Pzdr
M
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Na pewno przed sezonem będzie wymieniony rozrząd, uszczelniacze zaworowe i uszczelniacze w lagach. W kalamity napcham jeszcze smaru i tyle. Chyba, że coś wyjdzie w praniu po ściągnięciu głowicy ;) Chciałbym jeszcze odświeżyć trochę osłonę pod silnik i pokombinować coś z przednim światłem, ale to są już pierdoły takie. Jak coś wykombinuję to na pewno będzie info + foty :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Osłona zrobiona :D Tak, żeby kamienie się lepiej odbijały ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600S

Post autor: terenowiecc »

No teraz to pikny czoper będzie, taki błyszczący :lol:
qpa
Po ośki w błocie
Posty: 888
Rejestracja: 12 lis 2010, 18:31

Re: TT600S

Post autor: qpa »

oj tam oj tam ;] ja też lubie sobie wypolerowaćto i owo choć i tak wiem ze po pierwszym gibanu wróci to do stanu przed robotą
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Zima jest, moto stoi to coś trzeba robić, przynajmniej oko cieszy ;) A we wtorek ma być 10 stopni prawie, to trzeba się przejechać :twisted:
Problem jest za to ze zmianą oświetlenia. Oryginalna żarówka 35W to totalna porażka. Po wsadzeniu żarówki H4 palą się długie i mijania naraz, a po chwili klosz zaczyna się smażyć :roll: Najlepszym wyjściem byłby xenon, bo bierze te 35W i nie oddaje ciepła, ale nie chce się nawet zapalić tylko mruga, a przetwornica cyka. Zapewne prądnica za słaba, bo xenon do startu potrzebuje sporo amper. Jest na to jakaś rada oprócz przewijania cewek? Spróbuje jeszcze podłączyć bezpośrednio pod regulator, a jak nie to czołówka na kask i tyle :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gacek
Prawdziwy Endurzysta
Posty: 4299
Rejestracja: 02 paź 2010, 17:12
Motocykl: Yamha xt 600 3tb 1994
Lokalizacja: SB

Re: TT600S

Post autor: Gacek »

Ładnie masz zdziobaną tą osłonę :? aż się wierzyć nie chce - muszę w wolnej chwili spojrzeć z dołu na swój silnik :oops: bo aż mnie ciarki przeszły a ja nie mam aż tak solidnej osłony .
אני לא צריך אמונה עיוורת,
אני לא צריך עזרה קומית,
אני לא צריך להסתכל על הפצעים,
אני לא צריך את ישוע המשיח סופרסטאר,
אני לא צריך טלוויזיה ביום ראשון,
אתה יכול להיות בטוח, אני לא צריך דת.
Awatar użytkownika
terenowiecc
Administrator
Posty: 1734
Rejestracja: 24 gru 2009, 10:19
Motocykl: LC4
Lokalizacja: LCH

Re: TT600S

Post autor: terenowiecc »

Pawlo pisze:Zima jest, moto stoi to coś trzeba robić, przynajmniej oko cieszy ;) A we wtorek ma być 10 stopni prawie, to trzeba się przejechać :twisted:
Problem jest za to ze zmianą oświetlenia. Oryginalna żarówka 35W to totalna porażka. Po wsadzeniu żarówki H4 palą się długie i mijania naraz, a po chwili klosz zaczyna się smażyć :roll: Najlepszym wyjściem byłby xenon, bo bierze te 35W i nie oddaje ciepła, ale nie chce się nawet zapalić tylko mruga, a przetwornica cyka. Zapewne prądnica za słaba, bo xenon do startu potrzebuje sporo amper. Jest na to jakaś rada oprócz przewijania cewek? Spróbuje jeszcze podłączyć bezpośrednio pod regulator, a jak nie to czołówka na kask i tyle :mrgreen:
Aż taka lipa z tą latarką? W XT tez szału nie ma ale w nocy kilka metrów przed sobą widzę :lol:
Awatar użytkownika
mateusz50007
Lubiący błoto
Posty: 86
Rejestracja: 19 sty 2011, 15:08
Motocykl: XT 600 Z TENERE 3AJ
Lokalizacja: Bodaczów

Re: TT600S

Post autor: mateusz50007 »

Jakiś czas temu w lesie spotkałem faceta na LC4 i miał wstawiony wielki okrągły halogen hella zamiast orginalnego, mówi że w nocy po zapaleniu robi się jak wdzień.
Awatar użytkownika
Pawlo
Moderator
Posty: 2496
Rejestracja: 01 paź 2010, 19:29
Motocykl: Było TT600S
Jest KTM 690 Duke & 1290
Lokalizacja: Wrocław

Re: TT600S

Post autor: Pawlo »

Gacek, w kilku miejscach osłona jest aż wypukła z drugiej strony :shock:
Co do lampy, lipa jest. Mam porównanie z poprzednim moto, miałem tam H4, dodatkowo z jakąś żarówką Phillipsa - cud miód, w nocy widziałem po czym jadę, znaki drogowe to aż się świeciły w nocy, a i w dzień mnie widzieli ;) Teraz mam problem, nie tyle z przypasowaniem żarówki, bo w miejsce oryginalnej S2 wchodzi każda H4, ale problem jest z zasileniem tego. Co mi po tym, że walne lampę na pół przodu jak będzie tam ledwo świecąca żarówka 35W :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ