Przeklładka silnika z XT do ramy TT

Forum dotyczące problemów technicznych związanych z jednostką napędową i układem zasilania w XT
ODPOWIEDZ
torn90
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2011, 20:32
Motocykl: Yamaha tt 600

Przeklładka silnika z XT do ramy TT

Post autor: torn90 »

Witam serdecznie tak jak w temacie jestem w trakcie takiego zabiegu i ciekawi mnie czy zbiornik oleju od tt po podłączeniu wezy bez problemu spełni wymagania silnika xt bo wiem ze są identyczne i czy będzie jakiś problem robił ktoś już coś takiego? Silnik xt jest z ruchajka już PZDR
torn90
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2011, 20:32
Motocykl: Yamaha tt 600

Re: Przeklładka silnika z XT do ramy TT

Post autor: torn90 »

Jeszcze jeden problem napotkałem nie mieści mi się zbiornik oleju ze względu na to ze mój silnik z 95r. ma rozrusznik ma ktoś pomysł jak to dobrze rozwiązać ?? Bo jak wiadomo rama TT nie jest tak obszerna jak XT później wrzuce zdjęcia jak to wygląda
torn90
Lubiący błoto
Posty: 20
Rejestracja: 29 mar 2011, 20:32
Motocykl: Yamaha tt 600

Re: Przeklładka silnika z XT do ramy TT

Post autor: torn90 »

co prawda nikt mi nie pomógł radą, ale sobie chyba poradziłem zbiornik oleju zrobiony z gaśnicy co prawda ale zawsze bo nie mogłem znaleźć dobrej chłodniczki silnik w rame wszedł jedyna poprawka mocowania to jedyne górne głowicy które minimalnie trzeba było wydłurzyć i dorobienie stelaża na większe ako reszta podpasowała remont silnika zrobiony uszczelniacze w amortyzatorze wymienione dolany olej, wyczyszczony gaźnik został mi tylko do zrobienia wahacz a dokładnie część dolnego mocowania amortyzatora czyli ta na tulei gdy wyciągnąłem tuleje i łożyska to sama rdza wyszła :)
ODPOWIEDZ